Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Od kilku miesięcy spotykam się z #niebieskipasek . Na początku znajomości zadeklarował, że między nami będą tylko #seksy (mi to odpowiada), bo on nigdy nie chce z nikim #zwiazek. Co dziwniejsze zachowuje się tak jakby w nim był - czułostki, przytulanki, wieczne spędzanie ze sobą czasu itd. Trzymałam się z takimi rzeczami na dystans, bo wiadomo mogły pojawić się #feelsy. Pewnego dnia poinformowałam go, że idę ze starym znajomym na karaoke, nie miał nic przeciwko. Tyle, że kolega dał mi kwiaty sam z siebie, byłam no #!$%@? nie powiem mocno zaskoczona. #niebieski zrobił o to wielkie hurrdurr (ponoć w żartach) pisał, że pewnie był bolec, że się mnie brzydzi, że mnie więcej nie tknie.
Wcześniej wspomniał, że jakbym chciała być jego #rozowy to musiałabym się popisać. (?)
Ostatnio jeszcze lepsza sytuacja - stwierdza, że nigdy mu nic nie gotuję, wiecznie chodzi głodny i jakbym to zmieniła to zastanowiłby się nad związkiem. No ale halo, chciał układu bez zobowiązań to dostał. Więc o co chodzi #niebieskiepaski ?
Nie wiem czy to #logikarozowychpaskow czy zasadzić mu porządnego kopa w dupsko, ale mam coraz mniej cierpliwości.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Po co to?
Dzięki temu narzędziu możesz dodać wpis pozostając anonimowym.
  • 27
@AnonimoweMirkoWyznania: Raz, że seks będzie prowadził do wydzielania w mózgu tego świństwa, co każe się czuć zakochanym. I nic na to nie poradzisz - w końcu po to on też jest. No chyba, że nie miałby nieść przyjemności.
Dwa - nawet w takim układzie pojawi się zazdrość (choć to ma związek z pierwszym). Bo ktoś może zabrać tą osobę, zabrać jej czas i nie będzie seksu na zawołanie.