Wpis z mikrobloga

#woodstock #woodstockowewykopiwo

Sam festiwal polecam i oceniam na 10/10 mimo że nie pije alkoholu to i tak bawiłem się świetnie i poznałem super ludzi

Jechałem by zobaczyć Inner Circle I Apocalyptice I się nie zawiodłem. Miło zaskoczyli The Rumjacks i też polecam.

A najlepsze doświadczenie to mantra u krysznowcow. Niby to tylko śpiew i taniec ale fajna sprawa i na pewno odwiedzę kolejnym razem.

Teraz wykopki XD z ludzi którzy mnie zaczepiali była tylko jedna osoba która przyszła się zapoznać i porozmawiać (pozdrawiam Macieja z #ostroleka) a reszta potrafiła tylko podejść i powiedzieć najbardziej żenującą rzecz jaką jest "usuń konto". Jak w przedszkolu. Ten fakt i brak mojego przyjaciela @Goofas sprawił że na wykoppiwo nie przyszedłem.

A i pozdrawiam mirka który chyba miał najbardziej żenującą sytuację w swoim życiu. Takiego zawstydzenia nie widziałem nigdy na żadnej twarzy. Podszedł do mnie z hehe "usuń konto" a ja udawałem że nie jestem z Polski i o #!$%@? mu chodzi XD zamiast przeprosić i pójść to zaczął mi tłumaczyć o co chodzi z usuń konto XDD po tej rozmowie musiałem złapać kilka głębszych wdechow.
Pobierz G.....2 - #woodstock #woodstockowewykopiwo

Sam festiwal polecam i oceniam na 10/10 m...
źródło: comment_CuGkNBtkPiST2ZVRdVlVT9AKMvCIywIw.jpg
  • 31
@IspitOnYourGrave:

Cooo?XDD

Po prostu sobie #!$%@?łeś u sporej części wykopków i zebrałeś tego owoce.


Po raz kolejny pisze to po co w ogóle mnie zaczepiać skoro tak sobie #!$%@?łem? XD

Pomijając oczywiście fakt, że nie jestem tu po to by ktoś mnie lubił/nie lubił.

@vaxx: a Ty dalej nie potrafisz rozróżnić dwóch rzeczy.
@Gruszka1992:

po tej rozmowie musiałem złapać kilka głębszych wdechow...


Przy Tobie to spore musialy byc te wdechy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

a ja udawałem że nie jestem z Polski


Nie wiem co bardziej zenujace: Wynoszenie inside jokeow z intenetu do reala, czy nieudolne udawanie kogos kim sie nie jest XDD Mam nadzieje ze nie udawales akcentu by brzmiec wiarygodnie, bo to by bylo zloto komedii XDD

Ale