Wpis z mikrobloga

Zbirki musze troche pouciekac od podatkow wiec postanowilem wziasc sobie pickupa w leasig
Co polecacie jak narazie zastanawiam sie na toyota hilux 2016 lub vw amarok 2016
A moze cos. Iekawszego o podobnej wartosci
#motoryzacja #leasing

Ktore auto

  • HILUX 69.2% (81)
  • AMAROK 19.7% (23)
  • INNE 11.1% (13)

Oddanych głosów: 117

  • 21
@DAMlAN: Sprawdź nowe L-200. Jedno z najcichszych i najwygodniejszych aut w tym segmencie. Plus do tego ma najlepszy napęd 4x4 ze wszstkich modeli dostępnych na rynku (Super select II z centralnym mechanizmem różnicowym, czyli z 4x4 możesz jeździć, gdzie chcesz, a nie tylko po nieprzyczepnej nawierzchni). W Instyle jest też przyzwoicie wyposażony: automat, dwustrefowa wichura, navi, asystent pasa ruchu, stabilizacja przyczepy etc.
@OddychajSwiadomie: ogólnie tak, ale (podobno) odliczyć od podatku (nie z VAT, tylko od dochodowego) można tylko do jakieś tam wartości... Coś mi tam księgowa takiego mówiła, ale szczegółów nie znam, bo dopiero w przyszłym roku planuję takie zakupy...
@DAMlAN: jak byś chciał leasing lub masz pytania to pisz jestem brokerem leasingowym. Mogę też od salonu wziąć ofertę na konkretny samochód z dużo większym rabatem niż Ci dadzą - warunek muszę być pierwszy
@DAMlAN: mój szef sprzed paru lat miał hiluxa ( bodajże 2008r kupił w salonie ) fajne zawieszenie itp, nie wiem jak z silnikami w nowszym modelu ale 2 litrowy diesel był ewidentnie za mały, po czipowaniu w serwisie toyoty było trochę lepiej ( zdanie szefa, sam jeździłem tylko jako pasażer i było spoko )
jak byś chciał leasing lub masz pytania to pisz jestem brokerem leasingowym.


@hejhejhej: zapisałem sobie, może się przyda ;-)

A to o czym ja piszę już znalazłem:
http://doradca-podatkowy.net.pl/index.php?option=com_content&view=article&catid=24:optymalizacja-&id=176:amortyzacja-samochodow-osobowych-o-wartoci-powyej-20-tys-euro

Tu jeszcze amortyzacja wchodzi w grę i widocznie o to chodziło, nie słuchałem jej wtedy za bardzo, bo jak mówię - przyszły rok dopiero wchodzi w grę ;-)