Wpis z mikrobloga

Czy ktoś dostał taką ofertę pracy? Było coś tutaj na wykopie podobnego. Moim zdaniem poważna firma nie nalega na korzystanie ze swojego konta allegro i śmierdzi mi tu fraudem.

Dodatkowo, bo nie zakładałem sklepu na allegro, czy procedura trwa aż tyle czasu?

Różne biznesy można robić, więc wolę się upewnić. By nie stracić okazji lub nie stracić hajsu, ale męczy mnie sytuacja typu: sprzedam, klient płaci, działkuję to i przelewam, klient nie ma towaru czy kodu, ja mam problem, i z klientem i z allegro. Przecież ich nie będą obchodzić jakieś umowy z podmiotami trzecimi.

Jednak ogłoszenie o współpracy było lekko inne....

Poniżej rozmowa na fb, część moich pytań infantylna, ale chciałem wziąć go pod włos, zobaczyć co odpisze, jak zareaguje.

No i ten szpital, jakoś dziwnie każdy oszust jakiego spotkałem leżał w szpitalu ;p

Acha gośc szuka osób z #wroclaw gdyby jednak był oszustem to mamy ostrzeżenie na tagu.

_____________________________________________________________________________________________________

Witam praca polega na wystawianiu aukcji na portalu Allegro jak wspomniałem
oraz na częściowym odpisywaniu klientom ,
wynagrodzenie to 5zł od Aukcji a ich troche jest Emotikon smile

Mamy też drugą Oferte dla osób , które chcą samodzielnie zarabiać
lecz do tego jest potrzebne własne konto na allegro z aktywną sprzedażą oraz możliwością wystawiania aukcji

odrazu mówię iż nie prosimy o dane do konta allegro takie jak login i haslo

chcemy aby rynek na allegro naszymi produktami ktore są w sklepie www.bajtek.sklepna5.pl

wzrósł dlatego wymyśliliśmy łatwy sposób zarobku
mianowicie :

Wystawiają Państwo Aukcje na swoim koncie allegro my dajemy towar oraz opłacamy całe allegro

od zarobionych pieniędzy pobierają Państwo 10% z obrotu

średnia dzienna sprzedaż oscyluje w granicach 1000zł czasem zadarzają się większe sprzedaże jak np sprzedaż Adobe Photoshop ktory kosztuje 3tysiące Emotikon smile
więc dniówka jest całkiem przyjemna

Przedmiotem Sprzedaży jest oprogramowanie w formie ESD (elektroniczny klucz produktu)

po zakupie przez klienta i zapłacie przez system PayU Automat działający 24/7 wysyła klucz wraz z istrukcją

Oprogramownie jest legalne na co mamy faktury Emotikon smile

co z podatkiem ? jeśli nie przekroczymy 150tysiecy złotych rocznie nie mamy o co sie bać

link : http://e-prawnik.pl/wiadomosci/informacje/masz-konto-na-allegro-nie-ukryjesz-sie.html

w chwili obecnej jedynie opcja 2 jest dostępną czekamy na aktywacje papierow firmowych przez serwis mysle ze to potrwa koło 2-3 tygodni

Pozdrawiam
Bajtek Sklep Z Oprogramowaniem
Najtańsze Ceny W Internecie
bajtek.sklepna5.pl

____________________________________________________________________________________________________

1.Dlaczego Pan daje mi skopiowaną wiadomość?
2.Jakim cudem automat dowie się o sprzedaży na moim koncie?
3.Przecież można poczekać 2-3 tygodnie i pracować na Waszym koncie oraz wystawiać.
4.Na swoim koncie tez muszę wystawić aukcje i za to już nie ma wynagrodzenia?
5.A co w przypadku kiedy automat nie wyśle kodu? Mam za to odpowiadać?
6.Nic Pan nie wspomniał jak rozliczamy sprzedaż, wszak cała suma pieniędzy będzie na moim PayU.
7.Skąd tanie ceny na PS? Na Adobe można mieć pakiet fotografa (tak trafił pan na fotografa) za 10 dolarów czyli PS i LR, a pakiet kreatywny za 50 $ miesięcznie jako licencja.
Proszę mi to ładnie opisać

_____________________________________________________________________________________________________

1.Dlaczego Pan daje mi skopiowaną wiadomość?
jak widać w poście zgłosiło się sporo osob , wrocilem dopiero ze szpitala
ponieważ mam problem z nogą więc nie bede do każdej osoby pisał spersonalizowanej wiadomości

2.Jakim cudem automat dowie się o sprzedaży na moim koncie?

automat dziala na zasadzie skryptu WEBAPI ktory jest w ustawieniach allegro
po otrzymaniu na payu kwoty zgodnej z tą podanej w automacie automat wysyła maila z wiadomoscia kod itp

3.Przecież można poczekać 2-3 tygodnie i pracować na Waszym koncie oraz wystawiać.
w takim razie prosze poczekać ja poprostu wysuwam się z możliwością zarobku na własną ręke
jeśli mam swoj sklep , oraz konto , to czemu nie zwiekszyć sprzedaży ?
ktoś poodpisuje na maile zarobi i ja też zarobi to oczywiste to tak samo jak by pan zapytał po co ktoś robi Franczyze

4.Na swoim koncie tez muszę wystawić aukcje i za to już nie ma wynagrodzenia?

na naszym koncie pan wystawia auckje (jak bedzie aktywne przez allegro )

na wlasnym koncie wystawia pan aukcje i pan sie swoim kontem opiekuje zarabia
10% od obrotu z allegro i co tydzien my oplacamy rachunek allegro
5.A co w przypadku kiedy automat nie wyśle kodu? Mam za to odpowiadać?
do aukcji jest dostarczany regulamin

ktory mniejwiecej mowi o tym że w sytuacjach losowych mamy 72 godziny na dostarczenie towaru ,
jeśli ktoś nie chce czekać to dostaje zwrot kasy na Payu przez pańskie payu na allegro

6.Nic Pan nie wspomniał jak rozliczamy sprzedaż, wszak cała suma pieniędzy będzie na moim PayU.

od zarabku pobiera pan 10% reszte przelewa nam

7.Skąd tanie ceny na PS? Na Adobe można mieć pakiet fotografa (tak trafił pan na fotografa) za 10 dolarów czyli PS i LR, a pakiet kreatywny za 50 $ miesięcznie jako licencja.

licencje globalne z USA , są to pełne wersje nie objęte terminem czasowym

Pozdrawiam

#allegro #biznes chyba #pracbaza
  • 7
@Fromhell: @mus_tang: @kliknij_tutaj: @iEarth:

postraszyłem gościa psami dla picu, bo dowodu nie mam, to się obsrał i zaczął ubliżać. Typowe wyśmiewanie "pan nie umie w allegro" "pan nie umie czytać" "pan mnie tu bezpodstawnie oskarża (no o próbę oszustwa na pewno i czekałem na wyjaśnienie)". Eh allegro..

Nie potrafił też wiarygodnie odpowiadać na kilka pytań:

- dlaczego mam czekać, na jego konto firma skoro wcześniej może także działać