Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Elo miruny. Piszę z Anonimowego, bo na głównym koncie zaraz by się trole zleciały :>
Szybka piłka: potrzebuję statystycznie zobaczyć jakie studia wybraliby inni ludkowie. Tak, to zależy od osoby i tego co mnie interesuje, ale chodzi mi tak ogólnie. (:
Są trzy opcje:
1) #informatyka na #uksw (ale dostaję info, że ta uczelnia jest taka na pół dupy)
2) #computerscience na #politechnika Warszawska
3) #bioinformatyka na Uniwersytecie Warszawskim #uw

Bioinformatyka chyba "najciekawsza", bo łączy fizykę, chemię, biologię, informatykę i matmę - ale spodziewam się też, że będzie dość trudnym kierunkiem. Computer science jeszcze niepewne, bo jestem na rezerwie (no i jest płatne - mimo tego, że mam pracę, to też planuję się przeprowadzać, a to trochę raczej ze sobą nie współgra), a #informatyka na UKSW... no, cóż. nie wiem o niej nic, ale słyszałem RÓŻNE (i pochlebne, i mniej pochlebne) opinie na temat uczelni.

Co mireczki powiedzą i doradzą?
Z fartem.

#studia #matura #kiciochpyta

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
Po co to?
Dzięki temu narzędziu możesz dodać wpis pozostając anonimowym.
  • 6
w: 1 albo 2. Dla bioinformatyków nie ma w Polsce pracy, miały powstać ośrodki badawcze, instytuty naukowe - ale nie powstały. No, chyba, że chcesz pracować za granicą - ale wtedy musisz być naprawdę dobry, lepszy niż tamtejsi absolwenci. Nie możesz zdawać na kilka kierunków, i potem zadecydować?

To jest anonimowy komentarz.
Zaakceptował: Asterling