Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Ile ja bym dał żeby być przystojnym, dobrze zbudowanym wysokim brunetem w dodatku z jakimś normalnym zarostem... Pewnie wtedy wyrywałbym laski na pęczki i same by mnie nawet podrywały, ciekawe jakie to uczucie. Ile bym dał żeby chociaż przez jeden dzień się tak poczuć, nie chodzi mi nawet o status materialny i pieniądze ale o sam wygląd. Ale co my stulejarze o tym możemy wiedzieć, jesteśmy skazani na #!$%@?
#tfwnogf #stulejacontent #przegryw #feels

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Po co to?
Dzięki temu narzędziu możesz dodać wpis pozostając anonimowym.
  • 20
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: ale #!$%@?
jestem brunetem z gęstymi włosami i zarostem, mam >180 cm wzrostu, na ryj nie narzekam, jestem szczupły, uprawiam sport i wiesz co?


także tego typu rozważania możesz wsadzić sobie w dupę
  • Odpowiedz
@KeineLust: Może kobiet mając do wyboru jego albo jego w przystojniejszej wersji, ładniejszym opakowaniu wybierze to drugie? A co ty się nie kierujesz tym jak dziewczyna wygląda? Każdy tak robi.
  • Odpowiedz
Anon: @RocketQueen:Tak, jasne. Gdy byłem jeszcze w liceum i nie programowałem tyle co teraz miałem social skille na o wiele lepszym poziomie (ba, nawet całkiem dobrym!) i co? I tak skutkowało to lądowaniem w fz za każdym #!$%@? razem, bo brzydkiej mordy nie przeskoczysz. Aha i argument z zadbaniem możesz sobie odpuścić, bo od zawsze się dobrze ubieram itd. a nawet nie będę wspominał jakie lumpy czasem mają dziewczyny.

To
  • Odpowiedz
Rozowalady: Widać, że piszą tu same stuleje. By wyrwać dziewczyne musisz być po prostu przystojny. Wzrost nie jest według mnie i moich koleżanek jakimś wyznacznikiem bycia atrajcyjnym, tak samo zarost. Masz być po prostu zajebisty z ryja. Siłownia w niczym nie pomoże no chyba, że jesteś grubasem.

To jest anonimowy komentarz.
Zaakceptował: Asterling

  • Odpowiedz
@ToJaZdzich: zeby wyrywac laski to nie...wtedy laski Ciebie wyrywaja. Mam kumpla koszykarza ktory wlasnie wyglada jak opisany ktos przez opa i do tego 196 wzrostu i jak ide kolo niego czuje sie totalnie niewidoczny. Laski az sie ogladaja za nim. Ostatnio bylismy na rynku i staly dwie dziewczyny z ulotkami to o malo co sie nie posikaly jak go zobaczyly. We dwie do niego podlecialy z ulotkami ;)
  • Odpowiedz
@RocketQueen: Brakuje, bo jest się brzydkim i zdobywanie sociall skillsów z dziewczynami ich ominęło :) @kombizenon: Gdyby był przystojnym, dobrze zbudowanym wysokim brunetem z normalnym zarostem to czemu miałby nie być pewnym siebie? Wtedy raczej byłby pewny siebie.
  • Odpowiedz