Wpis z mikrobloga

koksy co sądzicie o planie FBW do dietki redukcyjnej na której jestem pierwszy dzień ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( low carb )

siłownia 3x w tygodniu
interwały 2-3x w tygodniu ( na początek 15s 90-95% HRmax - 60s 75% HRmax truchtem (odpoczynek) ) - do cardio imo jestem już zbyt zaadaptowany bo godzinka dla mnie to pikuś a nie chce mi się biegać po 2h

Plan na siłce:
- martwy ciąg 10,8,8,6 (powtórzeń- kaźde ćwiczenie tyle będzie mieć więc nie wypisuje dalej) // ogólnorozwojowe
- wyciskanie- klata- ławeczka prosta // klata
- barki na ławeczce (wyciskanie sztangielek na ławce siedząc) // barki
- ściąganie do klatki ( wyciąg górny maszyna) // plecy
- ściąganie do klatki ( wyciąg dolny maszyna siedząc ) // plecy
- uginanie ramion z gryfem prostym stojąc // biceps
- przyciąganie wyciągu górnego do nóg na maszynie // triceps
- allahy jak mi starczy sił // brzuch
na zmiane z :
- martwy/ przysiady ( choć teraz kontuzja przywodzicieli uda i może być problem) // ogólnorozwojowe
- wyciskanie klata ławka skos dolny // klata
- wyciskanie hantelek ławka skos górny / rozpiętki // klata
- wyciskanie żołnierskie // barki
- ściąganie do klatki ( wyciąg górny maszyna) // plecy
- ściąganie do klatki ( wyciąg dolny maszyna siedząc ) // plecy
- uginanie ramion z gryfem prostym stojąc // biceps
- przyciąganie wyciągu górnego do nóg na maszynie // triceps
- allahy jak mi starczy sił // brzuch
Plan progresywny, choć spodziewam się spadku siły w czasie trwania redukcji i konieczności zmniejszania ciężarów.
Coś ulepszyć, coś wywalić? A może inna koncepcja powtórzeń ze standardowych " na masę" na np. 16-14-14-12 mniejszym ciężarem? Bo słyszałem różne teorie. Ktoś coś? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#mikrokoksy #trening #silownia
  • 6
@Kubot: Tak, wiosłowanie też czasem zrobię jak maszyna zajęta czy coś ;) 10 8 8 6 zostało mi jeszcze z poprzednich treningów gdzie robiłem progresy siłowe, rok temu na redukcji miałem na małych ciężarach 4-5x20 także różne szkoły.. ;)