Wpis z mikrobloga

Kupiłam w końcu #pierwszysamochod. Renault Megane 1 po lifcie, 1.4 16v, koni 95. To brzmi dumnie.

Samochód ma: wspomaganie, podgrzewane lusterka ustawiane manualnie (xD), poduszki powietrzne, centralny zamek, elektryczne szyby z przodu, niefabryczne radio z USB i aux (tak, działa!), welurową tapicerkę.

Najlepsze – wygoda. W aucie siedzi się jak na kanapie, prowadzi się miękko i gładko, niemal komfortowo. Zagłówki to poezja. Podłokietniki z przodu i z tyłu. Miejsca sporo, choć auto wygląda na niewielkie.

Też najlepsze – jest cholernie ładny.

Jest stosunkowo lekki, więc przy 95 koniach można zacząć cicho mówić o delikatnym #!$%@?ęciu – przynajmniej w porównaniu z 39 końmi z Fiata Uno.

Za zagazowane dałam 3500. Dołożyłam 300 na tłumik i jakąś sprężynę w zawieszeniu i teraz jest jeszcze bardziej miękki i cichy. Mega. Megane.

#chwalesie #motoryzacja #samochody #renault #megane
Poprawie - Kupiłam w końcu #pierwszysamochod. Renault Megane 1 po lifcie, 1.4 16v, ko...

źródło: comment_mTMr0uHnHUPylYGUuTCsXWzHnIcmzbnL.jpg

Pobierz
  • 99
  • Odpowiedz
@Poprawie niestety nie mogę podzielić Twojego zachwytu. W środku dramat, dosyć ciężki ten samochód. Więcej niż 160 nie poleci na autostradzie. Plastiki skrzypia mocno przy 30 stopniach. Plus taki ze klima jest....
  • Odpowiedz
@Poprawie: przebieg jaki ma i jaki to rocznik?
autko ogólnie jest ładne choć i wewnątrz jest większe niż megane II ;-)
natomaist kolor biały to tak sobie choćwim, że kobiety tak lubią.

choć nie wiem czy w tej cenie nie lepszy był by jakiś japończyk np honda civic.
  • Odpowiedz
  • 3
fajna fura, nie rozumiem beki z 95 koni, jak dla różowego i pierwsze auto to w sam raz, i to że się cieszy z "#!$%@?ęcia" też można zrozumieć, NO ALE PANOWIE 95 KONIE HE HE CO TO JEST XDD [[[JAKIŚ KPIĄCY MEMIK]]] TYLE KONI I ONA PISZE ŻE #!$%@?ĘCIE CZAICIE TO 95 KONI I #!$%@?ĘCIE XDDD JANUSZ JA SWOIM ZDEZELOWANYM PASSERATI/E36/GOLFEM ZE 150KM JESTEM NIE DO PRZEŚCIGNIĘCIA, WGNIATA W FOTEL, DRIFTY NA
  • Odpowiedz
@Poprawie: szanuję za wywołanie tym śmieszkowym wpisem takie bólu dupy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A samochodzik niczego sobie, jak na pierwsze auto to wręcz idealny.
@Rurzowy_Rzufff: uważasz, że ile powinien taki samochód kosztować? Płaci się za LPG + silnik tak właściwie, a reszta jest gratis i nadal za dużo?
  • Odpowiedz