Wpis z mikrobloga

@2PacShakur: Sam nie wiem co gorsze, rozmowa o tureckim serialu czy przedwczesne świętowanie odsunięcia Erdogana od władzy raptem po godzinie od rozpoczęcia puczu, w ogóle nie czekając jak się rozwinie sytuacja.
Na dodatek późniejsze zdziwienie, że jednak armia jest w większości posłuszna Erdoganowi, bo nie pamięta się o tym (lub nawet nie jest się tego świadomym), że czystki w armii są już wykonywane od lat, a przywódcy poprzedniego puczu są już
@flager: Poszło info że jest po puczu to się cieszyłem, tak jak każdy inny.

A jak nie wierzysz w info z Syrii to polecam przestać je przeglądać, jakoś przeżyję jednego oburzonego wykopka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@flager: jak nie jestem pewien jakiegoś info to zawsze uprzedzam że nic nie jest pewne, zajrzyj na moje wpisy pod #syria

Wczoraj nawet Szewko pisał że w Damaszku Assad pewnie świętuje ;) to znaczy że Szewko już nie jest wiarygodny?
A jak nie wierzysz w info z Syrii to polecam przestać je przeglądać, jakoś przeżyję jednego oburzonego wykopka


@2PacShakur: Do oburzenia to mi daleko. Poza tym nie przestane, bo jakoś intensywnie nie śledzę tego konfliktu, bo skupiam się na bardziej przełomowych i znaczących wydarzeniach z tego konfliktu, a nie na każdym niuansie opisywanym na Twitterze, który jak widać potrafi ostro przekłamywać, z tego względu, że tam nie liczy się jakość informacji,