Wpis z mikrobloga

OD 2 tygodni nie działają mi tagi. Czyli klikam w tag np # modameska i nei widze wszyscykich wpisów..znalezisk. Część wisi mi w powiadomieniach ale jak klikam w tag to ich nie widze. Musze pojedynczo w kazde z nich klikac ( co doprowadza mnie do szału) Ofc po takim przeczytaniu i tak nie pojawiają się w tagu od razu tylko po paru godzinach ( różnie z tym bywa) zatem opcja kliknięcia "przeczytaj wszystkie" a potem przeglądanie tagu odpada bo g tam zobacze.

Mam tak zarówno na mozilli jak i na firefoxie. Zgłaszałem sprawe do @moderacja @a__S @m__b @wykop @moderacja ze 20 razy i za każdym razem wyjebka. Zero odzewu. Kompletne olanie tematu. Jak nie działało tak dalej nie działa.
Czy ktoś ma tak jak ja?



#wykopefekt #niebieskiepaski #rozowepaski #neuropa #4konserwy #pomocy #spamtagami
  • 20
@PyraPrzeznaczenia: wchodze z wyszukiwarki w tag #filmowyjanusz i widze ostatni wpis 7 godzin temu a jak wchodze w tag normalnie to widze najnowszy 1 miesiąc temu xD

Sęk w tym, że przez szukajke nie moge na szybko odpisać nikomu no i nie po to #!$%@? uzywam powiadomien ktore jak dzialaly byly bardzo wygodne by pamietac wszystkie tagi jakie obserwuje i recznie je wklepywc.......

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

JA cierpie a moderacja ma mnei w
@plumkajacy_kalafior: Ojoj xD

Sęk w tym, że przez szukajke nie moge na szybko odpisać nikomu


Ej ale chyba da się normalnie rozwijać, odpisywać itd.

No ale racja, nie po to są powiadomienia z tagów żeby tak kombinować.

A jak wejdziesz w jakiś tag niezalogowany to masz takie starocie jak wtedy, kiedy jesteś zalogowany?
Może przeglądaj w trybie prywatnym. Tyle że to chyba najmniej wygodny sposób, gorszy niż w wyszukiwarce ( ͡