Wpis z mikrobloga

@Matheuss: Ja zrobiłem sobie tablicę, na której jest napisane, że jestem prawdziwym Polakiem, ostatnim obrońcą białej rasy, a muslimy won do Afryki z Zinedanem Zidanem na czele. Jadę jutro do Francji, stanę w bluzie z żołnierzami wyklętymi na jakimś placu i będę o tym wrzeszczał #!$%@?ąc do tego polską flagą od czasu do czasu. Myślę, że to pomoże rozwiązać problem.
@kult_cwaniaka: Powiedz mi kiedy jakiś Polak w takiej bluzie wysadził się, zaczął strzelać, albo wjechał specjalnie TIR-em w grupę niewinnych ludzi, krzycząc przy tym "CHWAŁA WIELKIEJ POLSCE I JEZUSOWI CHRYSTUSOWI"? Lewactwo ma wielki ból dupy do rodaków, srają we własne gniazdo i jest największym rakiem dzisiejszej Europy, dzięki któremu podziwiamy w telewizji takie sytuacje jak ze wczoraj. Jesteś zastraszany w Polsce? Boisz się wyjść na ulicę, albo spacerować wieczorem ze swoim
Powiedz mi kiedy jakiś Polak w takiej bluzie wysadził się, zaczął strzelać, albo wjechał specjalnie TIR-em w grupę niewinnych ludzi, krzycząc przy tym "CHWAŁA WIELKIEJ POLSCE I JEZUSOWI CHRYSTUSOWI"?


@Matheuss: Nie przypominam sobie, ale co to ma do twojego debilnego postu?