Wpis z mikrobloga

#4konserwy #neuropa #francja #zamach
Jak ja nie lubię wchodzić w takie dni na wykop. Już z góry wiadomo, co człowieka czeka. Rzesza nastolatków, którym się wydaje że wszystkie mózgi zjedli, krzyczących "A nie mówiłem", cieszących się autentycznie z tragedii setek ludzi, bo przecież wyszło na ich. ONI MIELI RACJĘ. Rozciągają winę fanatyków religijnych i rządzących państwami na niewinnych cywilów, mówiąc "mają za swoje". I jeszcze te zachwyty, jak to dobrze że Polska jest "ksenofobiczna i zacofana", bo u nas to ciapaków i murzynów biją i jest dobrze. Nie jest dobrze. Gdyby bicie na tle rasowym było jakimś cudownym remedium na zamachy, to nie było zamachów w zachodniej Europie. Tam też murzynów biją moi drodzy, ale jakoś to nie działa. Na dodatek nasi rodzime kiboli i chuligani, których niektórzy chcieliby dzisiaj beatyfikować, biją też Portugalczyków czy Greków, bo dla nich każdy, co ma ciemniejszą karnację niż oni po całym dniu opalania się na ławce z piwem w ręku, to "ciapak". Bardzo smutne że w takim dniu, mało kto potrafi pomyśleć o ofiarach, a tylko skakać z radości, bo miałem rację i zagiąłem tych wstrętnych lewaków z wykop pe el. Nad tym, że niektórzy otwarcie namawiają do czystek rasowych, nawet nie ma co się rozwodzić, co najwyżej zgłaszać.
  • 3
@SKYFander: to chyba chodzi w tym "dobrze im tak" o nierozsądną politykę zagraniczną, połączoną z lewicową, chyba tak to można nazwać, propagandą multi kulti.

Człowiek jest już tym tak zmęczony że po prostu macha ręką i mówi "dobrze im tam",

tak bym to zdiagnozował, a nie że "rzesza nastolatków przy komputerze"
@niechceplayera: Ale właśnie o tym napisałem. Rozciągane odpowiedzialności rządzących na całe społeczeństwo. Jakby to ci co zginęli, destabilizowali cały bliski wschód i inne państwa arabskie, przez obalanie Kaddafiego czy al-Asada, a nie francuski rząd