Wpis z mikrobloga

ci co pozwolili na migracje ludnosci z terenow bliskiego wschodu do europy by przekonwertowac kontynent na eurabie


@kannabinoid: Co to ma wspólnego z tym co ja napisałem?

kazdy przecietny obywatel moze wyrazac swoja opinie, mamy chyba demokracje, czyz nie?


No ale właśnie krytykujesz "lewaków" dokładnie za to. Zarzucasz im, że ich jedyną reakcją jest wklejenie obrazka, więc pytam Cię jakie ty dokładnie ostre i zdecydowane akcje podjąłeś po tych zamachach?
@rzep: nie wiem czy pamiętasz, ale w 2001 roku po ataku na WTC kiedy pojęcie tzw. „politycznej poprawności” nie istniało, USA zapowiedziało i dokonało odwetu za zamach - w ciągu paru tygodni zbombardowano kilka miast w Afganistanie i dokonano desantu wojsk. Zabijali ich jak zwierzęta, kryjówki w górach niszczono bombami termobarycznymi które po prostu rozrywały wnętrza bunkrów wypalając wszystko co znajdowało się w środku - łącznie z ludźmi.

Tutaj nawet jeśli
nie wiem czy pamiętasz, ale w 2001 roku po ataku na WTC kiedy pojęcie tzw. „politycznej poprawności” nie istniało, USA zapowiedziało i dokonało odwetu za zamach - w ciągu paru tygodni zbombardowano kilka miast w Afganistanie i dokonano desantu wojsk. Zabijali ich jak zwierzęta, kryjówki w górach niszczono bombami termobarycznymi które po prostu rozrywały wnętrza bunkrów wypalając wszystko co znajdowało się w środku - łącznie z ludźmi.


@dGustator: Ale czy tego
@rzep: zarzut jest do kraju jako rządu i obywateli - rząd de facto reprezentuje obywateli (wszak to oni go wybrali). Jak napisałem - w USA każdy chciał wstąpić do Armii, było wielu kadetów którzy zaciągnęli się tylko po to, by walczyć z terrorystami. Nikt nie myślał o pokojowych rozwiązaniach tylko skutecznym i miażdżącym uderzeniu.

Warto pamiętać, że armia w USA to w rzeczywistości korporacja która sprzedaje nawet franczyzę… Każdy może sobie
@kannabinoid: > ci co pozwolili na migracje ludnosci z terenow bliskiego wschodu do europy by przekonwertowac kontynent na eurabie

a Ty jesteś pewien, że robiła to tylko lewica? Prawica oczywiście rezygnowała z taniej siły roboczej, bo "eurabia"? Oczywiście też to postępowa lewica odpowiada za czasy kolonializmu i następnie ściąganie do siebie ludności tych kolonii, aby pracowali na ich dostatek, nie?
@takie_chwile_jak_te: zamysł był taki by pokazać diametralne różnice, a pomiędzy czarnym i białym (wojną i pokojem) są tysiące odcieni szarości które jednak trudno dostrzec. Wszystkie skrajności uważam za złe - zarówno bezwzględne wojny jak i naiwny pokój

To już każdy musi ocenić indywidualnie przez pryzmat swojej moralności. Jak dla mnie to prawda leży gdzieś na środku…
Od reagowania są rządy, a nie przeciętny obywatel.


@rzep: jak rząd nie reaguje, od tego jest obywatel, żeby mu przypomnieć o swoich prawach. Nie musi to oznaczać wyjścia na ulicę, ale warto wreszcie się zwrócić do tego rządu, naciskać w jakikolwiek możliwy sposób, by podjął odpowiednie kroki. A lewactwo nabiera wode w usta, tak jak i lewicowe rządy. Tutaj powinna być jedność, by nacisk na rząd był widoczny, a nie rozmywanie
@rzep: już kiedyś się nad tym głębiej zastanawiałem, bo np. mojej rodzinie podobała się akcja z kredą, w sensie wyrażenia emocji, uspokojenia etc.

Ale jednak jest w tym pewna groteska gdy za już n-tym zamachem ty dalej tą kredę malujesz i wyrażasz emocje.
W pewnym momencie równolegle lub też zamiast kredy powinieneś poskarżyć się władzy na ich bezradność, wyrazić "prawacki" gniew, oburzenie i przymusić do działania .

Na wszystko jest czas,
Ale jednak jest w tym pewna groteska gdy za już n-tym zamachem ty dalej tą kredę malujesz i wyrażasz emocje.

W pewnym momencie równolegle lub też zamiast kredy powinieneś poskarżyć się władzy na ich bezradność, wyrazić "prawacki" gniew, oburzenie i przymusić do działania .


@niechceplayera: Ale ty serio myślisz, że francuski rząd nic nie robi? Od pół roku mają stan wyjątkowy, wojsko z ostrą bronią na ulicach, aresztowania radykałów islamskich i
@rzep: choćby odpowiedzieć za naloty w Syrii skoro niby UE to "solidarne" państwo, jakim prawem oni dla własnego zysku rozpętali tą całą "Wiosnę ludów" ? Pal licho gdyby tylko Francja teraz za to pokutowała, ale nie dzięki "solidarności" w polityce migracyjnej w ten bałagan chcą wciągnąć innych, no ale to z pozycji obywatela Francji oczywiście sprawy poboczne.

W przestrzeni publicznej powinna być możliwość krytyki islamu bez piętna rasizmu, a więc odejście
@rzep: Koleś, lewactwo za którym optujesz jest rakiem. Rak, który przyczynił się do tej tragedii. Mówisz, że prawa strona nie ma nic do zaoferowania. Jak to nie ma? Dostęp do broni, kara śmierci, ograniczenie napływu imigrantów, zlikwidowanie zasiłków, koniec z interwencjonizmem w innych krajach - Francja pomagała obalić Kadafiego. Kiedy ty jedyne co możesz zaoferować to kolorowe kredy i trójkolorowa profilówka. Jesteś rakiem najgorszego sortu, bo zrozumiałbym jakby ktoś z niewiedzy
@Bastiat: Jasne że ma mnóstwo do zaoferowania, w końcu kto tam naściągał tych wszystkich Mohammedów i Mokebów? Wielki kapitał bo nie chciał płacić wyższych stawek swoim rodakom i woleli zatrudniać "tanią siłę roboczą" nawet jak to była ludożera z najbardziej zapadłej, berberskiej prowincji którą za dzicz uważali nawet sąsiedni Arabowie. Proces trwał dziesięciolecia i może wszystko byłoby spoko bo dużo ludzi się zasymilowało i wtopiło w społeczeństwo ale w pewnym momencie
@rzep: bez zatrzymania imigracji to walka z wiatrakami, a zatrzymać czy zmienić polityki migracyjnej nie da się też bez odstąpienia od chorej propagandy lewicowej czy szerzej filozofii, np. dofinansowanie meczetów (co to w ogóle za pomysł ?!?), błędów jest bez liku i są one oczywiste, więc nie mów że obywatel Francji nie może być wkurzony i że nie ma już nic do zrobienia, proszę Cię

@rzep: Stary zaraz się posikam ze śmiechu. A czego używali policjanci chcący zatrzymać rozpędzoną ciężarówkę? Cała przednia szyba była podziurawiona po pociskach. Sam siebie zmasakrowałeś.
@niedoszly_andrzej: Stary, nie kompromituj się. Jeśli by to była prawda, to jakie by było wyjście z tej sytuacji? Życie w biedzie? Kapitał nie ma nic z tym wspólnego. Problemem jest państwo opiekuńcze do którego lgną ludzkie śmiecie. Osoba, która przez cały dzień siedzi na dupie, bo żyje z zasiłków, zwyczajnie się nudzi. Ma czas na kradzieże, ma czas na gwałty i rozboje. W chorym systemie gdzie panuje poprawność polityczna, ludzie boją
@niedoszly_andrzej: Stary, nie kompromituj się. Jeśli by to była prawda, to jakie by było wyjście z tej sytuacji? Życie w biedzie? Kapitał nie ma nic z tym wspólnego. Problemem jest państwo opiekuńcze do którego lgną ludzkie śmiecie. Osoba, która przez cały dzień siedzi na dupie, bo żyje z zasiłków, zwyczajnie się nudzi. Ma czas na kradzieże, ma czas na gwałty i rozboje. W chorym systemie gdzie panuje poprawność polityczna, ludzie boją
brak odpowiedzialności społecznej biznesu

Stary takie coś nie istnieje. Masz bujną wyobraźnie.

Ty serio myślisz że te miliony Turków, Algierczyków, Marokańczyków itp. itd. przyjechało do Francji na przestrzeni ostatniego półwiecza po zasiłki?


Ja nie nazywam ludzkimi śmieciami ludzi, którzy przyjechali za pracą i żyją zgodnie z zasadami cywilizacji łacińskich. Nie przeszkadza mi Turek, Algierczyk, który szuka spokojnego życia, na które zarobie sobie własną pracą.

a jak znaleźli tańszych "czarnuchów" w Azji

To,
@Bastiat: to Ty masz bujną wyobraźnie bo biznes nieodpowiedzialny społecznie prędzej czy później prowadzi do katastrofy, tak jak np. teraz jest współodpowiedzialny za kryzys tożsamościowy w Europie Zachodniej. Albo jak np. amerykańskie koncerny wydobywcze dewastujące kraje Ameryki Łacińskiej i np. doprowadzające do degradacji przyrody i życia rdzennej populacji.

Ja nie nazywam ludzkimi śmieciami ludzi, którzy przyjechali za pracą i żyją zgodnie z zasadami cywilizacji łacińskich. Nie przeszkadza mi Turek, Algierczyk, który
albo jak np. amerykańskie koncerny wydobywcze dewastujące kraje Ameryki Łacińskiej i np. doprowadzające do degradacji przyrody i życia rdzennej populacji.

Rozwiązaniem tego problemu jest święta własność prywatna i jej obrona.

biznes nieodpowiedzialny społecznie

Kreujesz problem jak feministki-lewaczki, które chcą później posadki w parlamencie ue by ten nieistniejący problem rozwiązać. Serio, za każdym razem kiedy to czytam, mam przed oczami ciebie z książką jakiegoś durnego lewaka, gdzie znajdujesz takie smaczki.

No tak, skandaliczna