Wpis z mikrobloga

@lubieplancki:

dlaczego nie lubisz zarówno lewaków jak i muzułmanów?

To oczywiste. Ponieważ te ideologie są zbrodnicze i antyhumanistyczne.

Lewaków, komuchów, generalnie wszelkiej maści czerwonych nie lubię za:
- walkę z religią
- pogardę dla własności prywatnej
- liberalizm obyczajowy
- kolektywizację
- poprawność polityczną
- negację znaczenia jednostki
- wolę podporządkowania sobie świata

Islamu, islamistów, tzw. "uchodźców" nie lubię za:
- segregację płciową
- brak szacunku i nienawiść do innych kultur
ISIS powstało za Obamy

@emerjot a kiedy miało powstać, w dzień po napaści Busha na Irak? Ważniejsze od tego, kiedy powstało, jest dlaczego - w wyniku destabilizacji w tym rejonie, dokonanej przez USA i m.in. Polskę.
w wyniku destabilizacji w tym rejonie

@mpmp-pmpm: To akurat prawda. Był Mubarak, był Kadaffi, był Husajn. I trzymali wszystkich za ryj, bo niestety mentalnie tamci ludzie nie nadają się do życia w XXI wieku bez buta na karku. No, ale zachciało się "arabskiej wiosny". I obawiam się, że nie wynikało to z głupoty, ale z czystej kalkulacji. Z głupoty tylko środowiska lewicowe temu przyklaskiwały, ale w końcu im się nie można
@zakowskijan72 no nie wiem, czy tak przyklaskiwały. Dla USA to był czysty biznes, dla nas szansa na wejście Stanom w dupkę. Pozostałe kraje, nie mające w tym żadnego interesu, nie pchały się w tę wojnę. A teraz w Europie nikt nie chce wypić nawarzonego piwa, a zwłaszcza ci najbardziej zainteresowani mają krótką pamięć.
@zakowskijan72: W moim? Dlaczego w moim? A no tak, kolejny raz robisz #!$%@?ę z logiki i wspinasz się na wyżyny argumentacji na poziomie gimnazjum, całkowicie pozbawionej meritum. Po co marnować życie na takie argumenty, nie lepiej przejść do rzetelnych argumentów? Ja mogę równie dobrze napisać, że "Twoja stara jest tak gruba, że coś tam coś tam" i to będzie ten sam poziom (z całym szacunkiem do Twojej mamy, której nie znam