Wpis z mikrobloga

@sveg: @WielkaPolska: Ja niestety też się szykuję do powrotu. Niby lepiej dopracowane, ale te małe niedoróbki wkurzają. Najbardziej przeszkadza mi niedopracowana obsługa BT (konkretnie słuchawki). Jak zrobię przerwę w słuchaniu to często nie chce mi już wznowić. Muszę od nowa włączać na telefonie. Nie odświeża niektórych kafelków. Czasami włącza się drenaż baterii. Czasami bateria ładuje się godzinami. Na razie odpuszczam.
@WielkaPolska: Przez asystenta. Potem jeszcze zapisałem się do insidera ale w tych kwestiach nic się nie zmienia. Jadę na krótkie wakacje więc już nie będę kombinował, ale za tydzień raczej powrót. Pytanie do znawców: przywróci mi na 8 kopie programów czy będzie trzeba ręcznie wszystko od nowa?
@WielkaPolska: Właśnie widzę. Ale na razie większość odzyskuje. Kopia bezpieczeństwa 10 nadpisała część danych z 8, bo np. odzyskały się tapety z 10, aloe dźwięki z 8. Nie odzyskał się układ kafli z 8. I do kontaktów nie odzyskało zdjęć w wysokiej jakości tylko są teraz troszkę nieostre.
@budus2: Ja najpierw chciałem u siebie (830) przetestować zanim zainstaluję u żony na 735, bo ostatnio zaczęła narzekać na przeglądarkę i klienta poczty. Może zrobię jej upgrade do 10.