Wpis z mikrobloga

Chcialbym pochwalic Straz Miejska Gdansk

Na kilku osiedlach Gdanska mieszkancy wyjezdzali z podziemnych parkingow bo obawiali sie zalania i parkowali przy ulicach tam gdzie sie dalo. Dzielni pracownicy SM postanowili wystawiac mandaty zle parkujacym...


cytat z komentarza na trojmiasto.pl #polska #gdansk #strazmiejska
  • 26
  • Odpowiedz
@sorhu: A gdzie niby mieli zaparkować, jak wszędzie zalane? Domyślam się, że Ty byś tylko stał i patrzył jak Twoje auto znika pod wodą? :D
  • Odpowiedz
@duxet: Nie wierze co czytam. Utwierdza mnie to tylko w przekonaniu żeby zlikwidować to badziewie. Wydawało by sie, że te cholery co żyją z naszych podatków mają obowiązek służyc społeczeństwu tym bardziej w przypadku klęski żywiołowej, pomagać to nie. Norma z mandatów sie sama nie zrobi.
  • Odpowiedz
@duxet no ciekawy jestem gdzie są teraz Ci wszyscy prawilni z komentarzami "łamiesz prawo to licz się z konsekwencjami" spod mojego ostatniego znaleziska o mandatach w nadmorskich miejscowościach.

Czasem trzeba być po prostu człowiekiem.
  • Odpowiedz
@duxet: Nawet bym takiego mandatu nie płacił, niech do sądu podają.. Wygrana w kieszeni bo stan wyższej konieczności, ratowanie dorobku dzięki któremu zarabiamy pieniądze i umożliwia nam to przeżycie.
  • Odpowiedz
  • 5
@duxet jestem w szoku. Nie wiem jak to sie dzieje, ze Straż Miejska w Białymstoku jest naprawdę pomocna. Ani razu nie dostałem mandatu za picie pod chmurką mimo zakazu (tylko pouczenie), kilka razy widziałem jak pomagają bezdomnym szukac schronienia. U nas naprawdę służą miastu, a nie robią za maszynkę do reperowania budżetu.
  • Odpowiedz
o #!$%@? wyższej konieczności ratowanie dorobku parkujac w miejscu niedozwolonym. A to nie mogli pojechać do miejsca gdzie parkowanie jest dozwolone, ich domy są odcięte od świata i SM przypłynęła wstawiać mandaty na łódce? Po za tym mandat to nie kara, a propozycja kary, jeśli uważasz ze blokowanie dojazdu dla sluzb ratunkowuch, albo widoczności przy skrzyzowaniach jest mniej wazna od Twojego lenistwa to po prostu jej nie przyjmuj.
  • Odpowiedz
  • 0
@duxet na trojmiasto.pl jest więcej gimbusow niż na wypoku, więc najpierw dowody a potem bicie piany.
Nie podoba mi się wiele rzeczy, które robi SM, ale nie wierzmy we wszystko co zostało napisane w internecie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz