Wpis z mikrobloga

@Existanza: Też od razu kupiony ale zawsze można nie wsiadać do samolotu powrotnego. Zresztą w ogóle nie wiem czy uda się wyjechać z powodu mojej firmy ale cóż bilety już są.

Ostatnio jak kupiłem do Londynu i Eindhoven po taniości to przepadły więc do 3 razy sztuka!
@twinzpl: Dzięki, my jeszcze do tej pory nie byliśmy w Rzymie i czas to nadrobić. Ogólnie Włochy strasznie lubimy więc na pewno będzie super. Jeszcze nie wiem czy cały wyjazd na miejscu czy może 2-3 dni wypad w okolice ale myślę że można by i w Rzymie 3 tygodnie zwiedzać i dalej mieć co robić.

Co do stroju to akurat nie będzie problemu, my nie z tych co łażą wszędzie roznegliżowani
@finam byłem w krótkich spodniach i w koszulce to ze wzgledu na spodenki nie wypuścili. Drugiego dnia dopiero sie przygotowałem. I tylko to zobaczylem bo bylo 35 stopni ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@twinzpl: Na pewno mówisz o zwiedzaniu kościołów katolickich czy może o meczetach? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Dzięki za uwagi!
Właśnie z uwagi na pogodę nie lecimy teraz tylko we wrześniu. :)
@twinzpl: no słyszałem od rodziców w sumie o tych wymaganych ubiorach że pilnowali ale myślałem że to bardziej na zasadzie że będą krzywo patrzeć i komentować ale już wiem że nie ma litości i nie wpuszczają