Wpis z mikrobloga

Kierowcy psioczą na rowerzystów, że ci nie przestrzegają przepisów i nie jeżdżą ścieżkami rowerowymi. Ale większość z tych kierowców, którzy się tak bardzo domagają od cyklistów przestrzegania przepisów nie zwraca uwagi na ograniczenia prędkości, a już szczególnie na te "nieżyciowe". #hipokryzja #rower #kierowcy #kierowcavsrowerzysta #puszki #samochodvsrower #kierowcalogic #nologic #fucklogic
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Mhrok: ja przedwczoraj musiałem hamować, bo jakaś dziunia w MINI (samochód, nie spódnica) chciała wymusić na mnie pierwszeństwo na rondzie de Gaulle'a, a 5 sekund później dwóch innych wbiło się ze środkowego do skrętu w lewo i przelecieli de facto na czerwonym. A wczoraj inna dziunia w Volvo C70 zajechała mi drogę na Niepodległości, bo się zorientowała, że chce skręcić, a jest na innym pasie (pogroziłem palcem)... Co za ludzie
  • Odpowiedz
@Mhrok: o jezuu... Ile razy to musiałem jako rowerzysta gwałtownie hamować czy uciekać na chodnik przed samochodem, itd.

o jezuu... Ile razy musiałem jako kierowca gwałtownie hamować gdy rowerzysta nagle wyjechał z chodnika na jezdnię, itd.
  • Odpowiedz
@Mhrok: Bzdura. Jeżdżę przepisowo. Wczoraj widziałem jak jacyś rowerzyści cisnęli środkiem ulicy środkiem miasta obok siebie blokując ruch (główna ulica miasta) zamiast jechać po ścieżce rowerowej. Uprzejmie poinformowałem ich z wnętrza mojego auta którędy powinni jechać. Wjechali na ścieżkę a ja pojechałem w swoim kierunku (50km/h).

Mnie za to wkurzają kierowcy, którzy mają tempomat i nastawią sobie na 70km/h i jadą. Teren zabudowany, ekspresowa, krajowa do 90 a oni jadą,
  • Odpowiedz
nastawią sobie na 70km/h


@Analityk: Może i tempomat to nie był, ale wczoraj jechałem tak za radiowozem. Zebrał się sznurek samochodów, bo większość bała się wyprzedzać. Okrutnie mnie tym wkurzyli ;/
  • Odpowiedz
@anonim1133: Wyprzedzałbym. Gdyby tylko było gdzie. U nas nasrali wysepek w najmniej odpowiednich miejscach. Raz wracałem z roboty za ciągnikiem, 6km. Nie było gdzie wyprzedzić. No kurde, a samochód na wode nie jest. Na 4 biegu 40 średnio się jedzie, za to grzać na 3 to pali 10l/100km. Powinni tego zabronić.
  • Odpowiedz
@Analityk: Wyprzedzać było gdzie nawet, ale pod warunkiem, że przed tobą nie ma kilku samochodów, bo wtedy nie mam czym :P Gdyby Ci z przodu wyprzedzili to i ja w końcu bym pojechał...
  • Odpowiedz