Wpis z mikrobloga

@ronette jestem na czarnej u Ciebie czy jak? Pokazuje mi się że nie chcesz odbierać PW ode mnie ( ͡° ʖ̯ ͡°) A ja chciałam zaprosić do dyskusji bez szerszego grona skoro tak. Jaką scenę masz na myśli?
@noelo_cohelo: mam zablokowane PW. :) Niestety nie pamiętam odcinka, ale to musiał być jakiś z początku, bo daleko nie dobrnęłam. Dwie panie sobie robiły dobrze i w tym czasie rozmawiały z jakimś mężczyzną. Pamiętam, że on powiedział "niczego was nie nauczyli na tym wschodzie", lub "nie nauczyli was jęczeć na tym wschodzie", coś takiego. Generalnie nie twierdzę, żeby erotyczne sceny w ogóle nie funkcjonowały w szeroko pojętej kulturze, bo seksualność to
Mnie się podobały niesamowicie pierwsze dwa sezony. Potem już znudził mi się temat. Dalej oglądam, ale już bez ekscytacji.
@ronette:

Ofttimes a very small man can cast a very large shadow.


Znajdź jakiś mądry cytat jak ten w gówianych Lostach, Prison Srejkach itp. Osobiście nie uważam GoT za jakieś wybitne dzieło, ale zauważyłem, że ludzie którzy szczycą się jego nie oglądaniem, zaliczają się do grupy nie-geeków, czyli generalnie głupszych ludzi.
@ronette: Nie mam z czego wyhamować, bo nawet nie zacząłem się rozkręcać. I odpowiedziałem właśnie na ten post, żeby pokazać, że moim zdaniem porzucenie serialu 'bo jest dużo golizny', nie świadczy wcale o dorosłości. No chyba, że się ktoś faktycznie wstydzi gołą dupę oglądać, no ale na to nic się nie poradzi. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Czy tego chcesz, czy nie - to jest obecnie najlepszy serial