Wpis z mikrobloga

Miałem sen, piękny sen xD
Pewnie tak troche #nikogotonieobchodzipocotopiszesz ale pochwale się tym snem bo był prze-#!$%@? komandos xD
Pewnie wielu z was oglądało super bowl 2015 gdzie ta cała Katy Perry dała największy koncert w karierze, no więc akcja snu zaczyna się kiedy siedze na narodowym, na środku rozstawiony jakiś podest.
Czekam sobie na meczyk, myśle że hehe jakaś ceremonia otwarcia parasola w murzyńskiej chacie na pustyni.
Aż tu nagle wybiega ten murzyn, Lenny Kravitz (też był na tym super bowl) i zaczyna intonować ''I kiss the girl''
zaraz wychodzi K. Perry i zaczyna #!$%@?ć piosnkę, aż ciary mnie przeszły pomimo że jestem katolikiem.

Niby wszystko ok, ale nagle #!$%@?łem: na scenę wbiega z 50 prewencyjnych z księdzem i jakimś facetem w garniturze. Pałują K.Perry i Kravitza, ksiądz oblewa ich wodą a wszyscy krzyczą ''NON NOBIS DOMINE'' ''DEUS VULT'', obudziłem się po tym jak wszyscy na stadionie zaczęli się śmiać.

Boże, jakie to by było piękne zobaczyć takie coś nawet nie na żywo, nawet na amatorskich filmikach ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#coolstory #sen #katyperry #policja #dobrazmiana