Wpis z mikrobloga

Łażę sobie wczoraj po Łazienkach grając w #pokemongo . A tam, bo kierowałem się do 3 aktywnych lure'ów (gdzie potem poznałem masę Niebieskich, pozdro #teammystic, oraz jednego Czerwonego, co nim został pod siłą presji kumpli z pracy). Idę wgapiony w telefon, a tu nagle patrzę - wiewiórka. O, a ja lubię wiewiórki, więc na chwilę odstawiłem grę i zacząłem się gapić. I co? Nagle ta śmiało do mnie podchodzi. Ja do niej ino "Ja nic nie mam, bad luck kumplu". Nie byłoby w tym nic szczególnego, gdyby ta wiewiórka zaraz potem nie przytuliła mojej nogi i wróciła do swojego życia ( ͡ ͜ʖ ͡)
Zwierzęta wyczuwają dobrych trenerów ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#chwalesie #dziendobry #oswiadczeniezdupy #oswiadczenie #pokemongowarszawa #warszawapokemongo
  • 7
@Linds: Ha ha, też tam byłem, Magikarpie i Drowzee biłem ;) Trochę się głupio czułem sępiąc na tych lurach, ale jak się pokończyły to skończyła mi się również bateria w telefonie i trzeba się było ewakuować.

A z wiewórkami miałem tak samo na początku tygodnia, więc nauczony doświadczeniem wyposażyłem się w orzeszki, gorąco polecam ;)
Pobierz mjarosz - @Linds: Ha ha, też tam byłem, Magikarpie i Drowzee biłem ;) Trochę się głup...
źródło: comment_InBx5vspJCF9E2EIgC8JM0MPVXN3p06C.jpg