Wpis z mikrobloga

@hermes600: wyślij do profesora a dostaniesz cukierek.
Ale z drugiej strony zawsze spoko miec jednego czy 2 zdublowane bo te słabiaki można ewoluować za 12cukierków np i daje to 500expa
@Shyvana: Ja wiem? Mi szkoda marnować cuksów na zwykłe "500 expa", bo z każdym poziomem wylatują coraz mocniejsze poksy. Na przykład, teraz czasem znajduję gołębie na poziomie 180CP+ - tak czy siak czekam i trzymam tylko jednego, najmocniejszego, bo przy 3 przemianie już teraz wychodzi koło 400-500CP.
@BaKaZa: to dobry sposób na przeczekanie do 10lvlu, tak myślę. Bo potem i tak będziesz znajdował takie po 500 w pierwszym stadium, wątpie zeby latały jakieś pidgeye 500 na pierwszym więc nie szkoda ewoluować :P
@Shyvana: To w tej grze da się znaleźć coś innego niż pidgeye i rataty, co nie ucieknie z pokeballa nawet jak trafię w idealnie wąskie kółko? Mów dalej... :D
@hermes600: Tak, też czasami się wiesza, ale jak zresetuje to albo znajduke poka w plecaku albo pojawia się drugi raz do złapania i jest ok.

Nie opłaca się powerupować jak jesteś na lvlach 1-12 moim zdaniem. Warto oszczedzać pył na takie pokemony, które jak je złapiesz w pierwszym stadium już będą miały po 500-600 cp ( a jak je ewoluujesz to jeszcze więcej)

Ogólnie pył będzie potrzebny potem, dużo się go
@Shyvana: Ja póki co trzymam najsilniejszego "najpopularniejszego" i czekam aż nazbieram cuksy na obie ewolucje na raz. Na przykład teraz na 8 lvlu mam gołębia ze 170CP, jak złapie jeszcze z 3 to będę miał akurat na przeskok o dwa poziomy w górę i pewnie koło 300-400CP, co na ten level jest całkiem miłe :)
@BaKaZa: beedrill mi się pół h temu pojawił z 2 stópkami, ale nie wyszłam bo już za późno i trochę się cykałam ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Exeggcute zazdraszczam, fajnie wyglądają :D
@hermes600: To już nie wiem, tylko raz odbijałam gyma i miałam go godzinę bo jak widać przez pogodę nie jestem zaopatrzona w silne osobniki :P

Wiem że do gymów potrzeba teamu, zeby inni zostawiali tam swoje pokemony. Wejdz na fb, jest juz pelno grup na wszystkie miasta, umawiaja sie na odbijanie gymow i wspolna walke. Bo mozesz jak jesteś z kumplem np zaatakować silniejszego pokemona dwoma słabszymi i wygrac