Wpis z mikrobloga

Elo mirki, jest ktoś chętny na dołączenie do projektu webshopu w celach nauki? projekt zaczęty w spring mvc, używa hibernate'a, zaimplementowane kilka podstawowych rzeczy typu logowanie, hashowanie haseł użytkownika do bazy(mysql)
etc etc. Wszystko znajduje się na githubie. Mój poziom to między entry level a juniorem, szukam podobnych osób by jak najwięcej wyciągnąć. Jak się znajdzie jakiś dobry junior lub ktoś kto pokieruje radą czy tworzeniem nowych issue na gicie i nadzorowaniem to też będzie miło! p.s. projekt nie umrze śmiercią naturalną, bo to mój pet project:)

#java #javaee #spring #hibernate #naukaprogramowania
#programowanie
  • 12
  • Odpowiedz
@AbstractObject: wątpie byś się czegoś douczył, bo projekt powstał w takim właśnie celu, chodzi o to, aby się uczyć wspólnego obcowania z kodem oraz implementowania wspólnych pomysłów, im bliżej codziennego dnia roboczego programisty tym lepiej:P
  • Odpowiedz
@kaervek: pisząc "douczyć się" chodziło mi właśnie o to że coś trzeba będzie zaimplementować i właśnie w ten sposób się douczyć :) na tym polega codzienny dzień roboczy programisty :D
  • Odpowiedz