Wpis z mikrobloga

#ios #iphone

iP 5 mi się rozładował i umar. Ponad 2 godziny podpięty do ładowania, czarne logo na białym tle i tyle, od czasu do czasu sie zrestartuje i na nowo. iTunes nie wykrywa

co robic?
  • 16
@Kylphi: @jedrekk: @djolaf: @smutny_prencik:
bateria nie jest padnięta całkiem bo mogę odłączyć go od ładowania i dalej jest podświetlony ekran z czarnym łabłuszkiem na białem tle.
Power+Home probowalem przez 10 sekund, ale po prostu sie uruchamia na nowo do tego samego etapu.
DFU mi sie nie udaje lub robię to jakoś nieudolnie

@pieczywowewiadrze moze Ty coś doradzisz?
@kuba: Jeśli miałeś jailbreaka mozesz spróbować odpalić tak: 1. Wyłączasz - power i home wciśnięte długo razem. 2. Włączasz i trzymasz cały czas + (zwiększanie głośności) podczas włączania.

Albo tryb DFU, kiedyś padł mi tak ipad, zero reakcji, kilka godzin ładowania itd. po DFU sam ożył.
@DzonyNajedzony: mam jailbreaka, ale coś mi nie zaskakuje ten sposób, też ma być podłączony przez usb do komputera?

Gdy próbuje DFU to dostaję komunikat "This device isn't eligible for the requested build." Zaaktualizowałem iTunes do najnowszej wersji. Jakieś pomysły?

@pieczywowewiadrze: to iStrefie to koszt 40 zł jak wyżej napisał @SmellySocks ? Odpiecie baterii jak wspomniał @manikcs może pomóc?
@kuba: a instalowałeś coś z cydii zanim padł, może się powiesił i już nie wstał? Czasami jakieś dodatki powodują błędy, miałem tak z telefonem żony, że zostawał na jabłku i nie chciał dalej. Żeby uruchomić bez tych dodatków z cydii, które mogą powodować problemy wyłączasz telefon (power+home aż zgaśnie ekran), włączasz i jak tylko zobaczysz, że ekran się "włącza" wciskasz + i czekasz aż wystartuje cały czas trzymając. Bardziej pomóc nie