Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jestem #!$%@?ą. Takim typowym stulejem, którego hejtują wykopowi samcy alfa. Zawsze wygladalem jak gimnazjalista, chudy, brzydki, bez atencji. #rozowypasek mam z #tinder bo nie potrafie jak prawdziwy mezczyzna poderwac dziewczyny w realu. Boje sie z nia seksu bo ona jest doswiadczona a ja nigdy tego nie robilem. Przykre ze dziewczyny nie lubia takich facetow. Dobrze mi w tej mojej strefie komfortu, nie chce sie zmieniac ale wiem ze musze, nie wiem jednak jak...

#depresja #przegryw

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
Po co to?
Dzięki temu narzędziu możesz dodać wpis pozostając anonimowym.
  • 26
A co jest niby złego w tym że jest z tindera ?

@Asterling: pewnie to, że część wykopków uważa, że na tinderze to tylko takie ,,na jeden raz", albo Karynki, albo takie, z którymi nie chce się wchodzić w związek.
Żeby nie było, ja takiej opinii nie mam. Mam naprawdę ogarnięte, ładne znajome, które korzystają z tindera. Jedna z nich od prawie roku dzięki tej aplikacji jest w naprawdę udanym związku.
@Asterling: może to właśnie on tak myśli xD
@AnonimoweMirkoWyznania: a po co Ci taka przeszłość? Może i niektóre dziewczyny lubią doświadczonych, ale to, że wszystkie to jakiś mit wymyślony własnie przez ruchaczy albo takich, którzy nie mogą nikogo znaleźć (bo hurr durr ona leci tyko na doświadczonych). Nie czuj się podczłowiekiem, bo nim nie jesteś. Skoro ona Cię chce, to znaczy, że nie jest z Tobą źle. Kompleksy znikną z
OP: @Kornik_:@yoreciv: chce miec przeszlosc ruchacza bo predzej czy pozniej, (zwazywszy na to ze nie wiem czy moje uczucie do tej dziewczyny jest wystarczajaco silne) moge zaczac odczuwac potrzebe sprawdzenia jak to jest z inną a nie chce krzywdzic obecnej. Boje sie ze nie bede mial na to wplywu.
@Asterling: o jakosc raczej sie nie martwie ale nie chce odstawac od reszty
@Anon: wie wie, powiedzialem jej chyba
OP: @Asterling: bo jezeli 95% facetow jest ruchaczami a ja naleze do tych 5%, to przez te 95% meskiej populacji i pewnie wiekszosc kobiecej jestem uwazany za kogos gorszego bo nie pasuje do "normy". Tak jestem traktowany na codzien, maja mnie za #!$%@? i pozwalaja sobie na wiele tylko dlatego ze sa pewni siebie. A pewnosc siebie wynika czesto wlasnie z tego ze sa popularni i lubiani (w tym przez