Wpis z mikrobloga

#hearthstone wprowadziło jakiegoś 2gb pacza. @Frenzy_pl pisze że jest problem na region europa bo np czasami wyskakuje mi że muszę czekać 12 minut żeby dołączyć do rozgrywki. CO za tym idzie jakoś błędnie przekierowują mnie w inne zakamarki świata.

Jednak powiem wam, że jak dla mnie mogą tak zostawić ( ͡° ͜ʖ ͡°) Gram w to jakoś niecałe 2 tygodnie i widać różnicę, ojj widać zarówno w zachowaniu jak i w skillu. Jak grałem przed paczem. To średnio wygrywałem raz na 3-4 pojedynki teraz potrafię 3x z rzędu wygrać jakimś gównodeckiem z typami którzy rzucają mi legendy :D

No i ta kulturka, jak grałem z europą (tak zakładam) to jedyne "dialogi" polegały na witaj wita. Obecnie jak zrobię jakiś dobry ruch to mam "wow nice" itp.

Dodatkowo coś z lektorem się#!$%@?ło. Napisy polskie a lektor angielski. W sumie jakieś tam urozmaicenie od monotonni "GOTOWE"

#gry
Pobierz CreativePL - #hearthstone wprowadziło jakiegoś 2gb pacza. @Frenzy_pl pisze że jest pr...
źródło: comment_vvEbfr9CKDOcXoa5J59bNxwSLC5LdeQO.jpg
  • 2
Negative both... Czekanie "dłuższe" po patchu to trochę normalne, nie każdy ma 100 mb/s albo ludzie grają na mobile itp. Muszą ściągnąć patcha i zalogować się ponownie. Przez to dłuższe czekanie chwilę (brak ludzi, ściągają patcha). Ten sam problem mógł być po części twoim "wybawieniem" bo matchmaking próbuje znaleźć ludzi w podobnym przedziale co twoim, a że nie znajduje możesz dostawać trochę gorszych lub lepszych przeciwników (w twoim wypadku mogło być inaczej).
Dodatkowo coś z lektorem się#!$%@?ło. Napisy polskie a lektor angielski.


@CreativePL: chciałbym tak mieć tylko na odwrót, wiele bym dał za możliwość oddzielnego ustawiania dubbingu i napisów w niektórych grach