Wpis z mikrobloga

Bateria w telefonie krótko trzyma ? Z Doogee T6 Pro zapomnisz gdzie znajduje się ładowarka! Zapraszam do przeczytania recenzji http://gadzet.telchina.pl/recenzja-doogee-t6-pro-test-telefonu-pojemna-bateria/
Telefon posiada baterię 6250mAh , ale liczby u chińczyków to nie wszystko. Na szczęście ten telefon ma najdłuższy czas pracy na baterii z pośród wszystkich telefonów jakie testowałem, znacznie przebijając #xiaomi Redmi 3, Ulefone Power, czy Bluboo X550. Telefon pracuje pod kontrolą #android 6 ma do dyspozycji 3GB RAM i 32 GB pamięci na aplikacje. Telefon w #gearbest można kupić za kodem zniżkowym za 140$

Za kilka dni kolejne testy, będzie Dron Syma X5HC-1, TV Box, Wazon RGB, Kilka zegarków i chińskie ciuchy.
Aby być na bieżąco proszę śledzić tag #telchina,a także forum o chińskich telefonach , gdzie znajdziecie też kupony zniżkowe umieszczane przez przedstawicieli chińskich sklepów. ( #banggood, #everbuying, TomTop, Geekbuying itp)
A w grupie Aliexpress Tanie kupowanie można pochwalić się zakupami , ale bez reflinków i bez śmieciowych zakupów za grosze, tylko grubsza #cebula

#aliexpress #telefony #chinskiecuda #itemyzchin
Pobierz telchina - Bateria w telefonie krótko trzyma ? Z Doogee T6 Pro zapomnisz gdzie znajdu...
źródło: comment_52b9w233FQM5JgP2sW9oAK8gsUzc0X06.jpg
  • 19
@telchina: już to pisałem, ale powtórzę się. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Zamiast Mediateka powinni wsadzić porównywalnego, energooszczędnego Snapdragona, wtedy telefon byłby i lekko wydajniejszy, i jeszcze dłużej trzymał na baterii. Ewentualnie wrzucić mocniejszego nawet kosztem ceny końcowej, która wzrosła by o parędziesiąt dolarów. I tak wolę zostać z Xiaomi i ich wsparciem (aktualizują nawet telefony sprzed 3 lat).
@JoKo12PL: bez przesady, działa dobrze, poziom wykonania tak jak dla serii Redmi.
@asd1asd: Za dwa lata będziesz chciał mediateka w telefonie, a nie grzejące się Snapy
@Volki: Sprawdzam każdy telefon bardzo dokładnie, załączam telefon, odpalam fil i lecą filmy na maks jasności ekranu i max głośności, aż telefon padnie. To bardzo wymierne porównanie.

Ps. Telefon na sprzedaz, jak i Przepiękny elephon S3
@telchina: wiem, wiem. Ale po co komu osiemset dziesiątka jeśli porównywalna wydajnościowo i zdecydowanie chłodniejsza jest sześćset pięćdziesiątka? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Zanim się coś kupi trzeba zrobić trochę rozeznania.
@telchina: Ale co to za porównania, gdy część producentów ma swoje menedżery zarządzania baterią? Wyniki nie są miarodajne.

Nie znasz faktycznej pojemności baterii a deklarowaną. Byłem jedynie ciekaw czy sprawdzacie rzeczywistą pojemność czy wierzycie na słowo producenta.
@telchina: A to nie Dogee przypadkiem ściemniał kiedyś z pojemnością baterii jakiegoś HomToma, bo obiła mi się o uszy ta niby afera.

Skoro bateria jest m.in. główną zaletą telefonu, to warto sprawdzić ją pod każdym względem.
@telchina: jak wygląda kwestia minimalnej i maksymalnej jasności w tym telefonie? Jest czytelny w pełnym słońcu? Czy w nocy da się z niego korzystać, czy jest zbyt jasny na minimalnej? Jak wygląda jasność w porównaniu do np. Xiaomi?
Gdzie najlepiej kupić Doogee T6 pro, żeby mieć gwarancję? Czy doogee.pl to oficjalny dystrybutor, tak jak piszą na stronie, czy jakieś "Janusze"?
@telchina: Wiem, widziałem, chodziło mi o konkretniejszą odpowiedź odnośnie jasności ekranu :) Albo zdefiniuj co to znaczy akceptowalny poziom jasności - chodzi o to, że w nocy nie razi w oczy, a pełnym słońcu jest czytelny?