Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki i Mirabelki, powiedzcie mi w jaki sposób napisać dziewczynie po 3 spotkaniach, że dalsze spotkanie się nie ma sensu? Laska na dwa spotkania przyszła spóźniona, drugi raz z 15 minut, a trzeci raz 40 minut. Za drugim razem poszliśmy na kawę i do kina, oczywiście ja płaciłem, ale nie usłyszałem nawet "dziękuję, było fajnie". Po trzecim spotkaniu pożegnaliśmy się na odległość ok. 1 metra, tylko część cześć, mimo że jak rozmawialiśmy chwilę przed jej dojazdem, to robiłem krok w jej stronę, a ona automatycznie krok w tył. Czyli stawiała pewna barierę, odległość. Poza tym to taka trochę księżniczka z tego co zauważyłem. Dodatkowo, poznałem dziewczynę która mi się spodobała, ale o tym jej mówić nie chce...

Pierwszy raz w życiu muszę dać kosza i nie wiem jak jej to napisać,zeby też nie wyjść na chama i żeby to nie zabrzmiało tak, że myślałem że coś może z tej znajomości być (bo chce też uniknąć sytuacji w której ona mi napisze coś typu "przecież ja się nie spotykałam z Tobą w celu związku tylko żeby spędzić miło czas")...

Ostatni raz spotykałem się z dwiema laskami jednocześnie...
#zwiazki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
Po co to?
Dzięki temu narzędziu możesz dodać wpis pozostając anonimowym.
  • 41
OP: @MajkiGee: nie jak bankomat, na drugim spotkaniu ja kupiłem kawę i zaprosiłem do kina, a na trzecim poszliśmy na kawę (ja płaciłem), a potem na piwo i przekąski (ona zapłaciła).
@pilot1123: brawo, właśnie to chcę zrobić, ale jak mi pisze "dlaczego się nie odzywasz tyle czasu?" to coś odpisać by wypadało...
@fryne_: jw.
@mersi: jw.
@cytmirka: to nie ty, zielonko.
@czternastaczydziesci: nie chce mi
@AnonimoweMirkoWyznania: Niektóre dziewczyny potrzebują więcej czasu, żeby się oswoić. Ja kiedyś spotykałam się z chłopakiem, którego długo krępowałam się nawet cmoknąć w policzek na powitanie. A jak już się rozkręciliśmy...to była intensywna znajomość. ;)
@AnonimoweMirkoWyznania:

bo chce też uniknąć sytuacji w której ona mi napisze coś typu "przecież ja się nie spotykałam z Tobą w celu związku tylko żeby spędzić miło czas"


To wtedy jej powiesz, że spoko, spotkasz się z nią i rozegrasz to tak, że nie będzie chciała kolejnego spotkania, czyli po prostu potraktujesz jak zwykłą znajomą i każde zapłaci za siebie. No i nie będziesz wymyślał atrakcji ani się wysilał.
@AnonimoweMirkoWyznania: To odpisz jej wtedy cos w stylu, ze super w takim razie, ze sie zgadzacie co do tego i sprawa z glowy. Mozesz jej napisac ewentualnie, ze "kiedys tam" sie zgadacie na jakies piwo.

Nie wierze, ze laska nie zrozumie wtedy.