Wpis z mikrobloga

To była udana wyprawa. Co prawda zupełnie na spontanie ("Ale zajebista pogoda, od razu po pracy wyruszam!") przez co chodziłem głodny (nie polecam, człowiek myśli tylko o jedzeniu i wszystko mu pachnie jedzeniem), ale zadanie zostało wykonane: cała Elbląska starówka i okolica należą teraz do Team Instinct ( )
Oczywiście nie obyło się bez komplikacji, które widać na poniższym zdjęciu - obiektu widocznego na zdjęciu w grze nie było, za to napotkałem płot i zamkniętą bramę. A gdzieś tam w środku gym. No to musiałem przedzierać się przez krzaki widoczne na zdjęciu, po których można wywnioskować, że siedlisko swoje mają tam pokemony znane jako Menelar. Jakimś cudem stanąłem na brzegu okręgu i udało mi się odbić gyma ( ͡º ͜ʖ͡º)

Podsumowanie:
Wychodząc miałem we władaniu tylko jeden gym. Obecnie mam 5 i wykurzyłem wszystkich Mysticów ze starówki ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#pokemongo #yellowmasterrace #qqwweepodrozuje
Pobierz qqwwee - To była udana wyprawa. Co prawda zupełnie na spontanie ("Ale zajebista pogod...
źródło: comment_nmNysKHqKPt74GqwZ6ePapnLr7mjAiNp.jpg
  • 7
@Hack3rz: Głównie starówka i jej okolice, również po drugiej stronie kanału. Na północy miasta z PokeGO jeszcze nie byłem, więc nie wiem, ale na wschodzie miasta idąc wzdłuż Bema lub Kościuszki też można ich sporo wyhaczyć. A, no i warto się przejść Grunwaldzką, nie wygląda może najlepiej, ale w okolicach dworca też jakiś gym widziałem. No i w okolicach dzielnicy Zatorze na południu miasta, ale tam to czasem się niezła patola