Wpis z mikrobloga

Zawsze taktowałem #logikarozowychpaskow bardziej jako ciekawostkę, folklor, element humorystyczny i żartobliwy. Ale dzisiaj uderzył mnie wściekle.

Jakiś czas temu awarii uległa winda w moim budynku. Mały problem, został naprawiony od ręki. Musiała być jakaś aktualizacja softu, bo głos windy zmienił się z żeńskiego na męski.

I teraz najciekawsza część - na profilu mojej wspólnoty został umieszczony post bardzo dziwnej treści - pani domaga się wyjaśnień: dlaczego głoś żeński został zmieniony na męski? Czy to nie jest przypadkiem ukryta pogarda?

Rozumiecie to? Co trzeba robić w życiu i kim trzeba być, żeby mieć takie problemy.

#patologiazewsi #patologiazmiasta
  • 15
@Maglev:
Proste. Głos został zmieniony z żeńskiego na męski, aby sprostać wymaganiom żeńskiej części pasażerów, gdyż dotychczas obowiązujący głos żeński był dostosowany do gustów osób płci męskiej, co musiało zostać zmienione.

@Maglev: A jakby na jakimś plakacie zmienili białego faceta na czarnego to zaraz by było 'hurr durr lewacki zarząd hurr durr chcą jak najbardziej upodolić białego heteroseksualnego mężczyznę hurr durr'