Wpis z mikrobloga

@Samol94: mogl podjechać bardziej do tyłu po prostu. Jakby stanął przy tym z lewej to nie wiadomo czy ktos za Smartem zmieściłby sie, dodatkowo ten przed nim wyjechałby i też nie wiadomo jak duże miejsce zostawił czyli jeszcze wieksza lipa i trudnosc z wjazdem w taką koperte
  • Odpowiedz
@Samol94:
Ledwo co wczoraj miałem przemiłą rozmowę z gościem, który zajął 1,5 miejsca pod blokiem. Ja zmieściłem się koło niego na styk, tak że jego żoneczka wyjść nie mogła. Kolo zbulwersowany że nie zaczekałem aż sobie pójdzie albo nie zaparkowałem gdzie indziej ;o
  • Odpowiedz
@WillyJamess: Jakbyśmy byli bogatszym społeczeństwem to pewnie i u nas było więcej smartów. Ludzie by mieli więcej samochodów, większy, który by stał w garazu i był wykorzystywany na dłuższe podróże, a po mieście smartem. Raczej sobie nie wyobrażam mieć tylko smarta i wybrać się nim z dziewczyną na weekend np. na Mazury
  • Odpowiedz
@Samol94: Ale o co ty masz ból dupy? Przecież nawet jakby przesunął te 20cm do tyłu, bo nie ma tam więcej miejsca, to i tak nie zaparkujesz niczym innym niż Smart.
  • Odpowiedz
@erbo: Z tego co tu w komentarzach wyczytałem, to bół dupy jest o to, że śmiała tam zaparkować smarta zamiast passata combi.

Jest miejsce na jeden samochód, stoi jeden samochód.
  • Odpowiedz