Wpis z mikrobloga

Mirki potrzebuje pomocy, chciałbym sobie kupić pierwszy smartfon od xiaomi i jestem bardziej skłonny ku mi4c niż mi4 i teraz moje pytanie, gdzie go najlepiej kupić, na #geekbuying jest obecnie za 115$, i pytanko czy ten sklep jest legitny, dostawa trwa max 7dni i czy nie jest to jakaś podróbka tego telefonu http://www.geekbuying.com/item/Xiaomi-Mi4C-5-0inch-Android-5-1-2GB-16GB-Smartphone-4G-FDD-LTE-64-bit-Snapdragon-808-Hexa-Core-1-8GHz-13-0MP-5-0MP-USB-Type-C-Edge-Tap---Black-366259.html
Po za tym czy cena ~470zł to jest ostateczna czy trzeba jeszcze dopłacać za przewalutowanie?
2. Nie mam konta na paypal i jak będę je zakładał to mam wpisać te same dane co mam w banku pko, żeby mieć te błyskawiczne transakcje?
#ibuygou #banggood #mi4c #gearbest
  • 27
@Czartu: mi4c ma #!$%@? aparat i krotko trzyma na baterii. dochodzi do tego obowiazkowa zmiana romu. plac zawsze w usd bo inaczej dostaniesz podwojne przewalutowanie. jak juz musisz brac xiaomi to lepiej redmi 3/redmi note 3 pro. ja zamowilem do testow redmi note 3 pro prime za 123$ za banggood
@Re-volt: Ja nie, mama na 100% również nie. Więcej pamięci niż 16gb też jej niepotrzebne, nauczę ją zgrywać, a każda złotówka się liczy. Myślę że właśnie najtańszym akceptowalnym smartfonem jest Mi4c.
Akurat bateria to dla mnie nie jest problem bo od 4lat codziennie laduje telefon, takie modele :D Brak karty sd jakos wytrzymam, mi4c ma otg wiec zawsze jakas alternatywa. W gry w ogole nie gram wiec na to nie patrze czy beda dzialac jakies, bardziej zalezy mi na operowaniu przy dobrym multitaskingu miedzy facebookiem, przegladarka i snapem. Obecnie posiadam Lg l9 ii wiec przeskok wydajnosciowy bedzie wedlug mnie ogromny. Mysle ze mi4c