Wpis z mikrobloga

Dostałem się na informatykę na MINI PW i składałem na MIM UW. Na MINI udało mi się dostać (mimo znaczącego podwyższenia się progu) i teraz mam problem:
- czy postąpić bezpiecznie i zawieźć papiery na PW i mieć pewność że nawet jeśli nie uda mi się dostać na MIM to mogę być spokojny o swój los (ale za to w przypadku dostania się na MIM będę musiał pojechać drugi raz, a to generuje dodatkowe koszty, i to nie małe, w szczególności że do Warszawy mam daleko, a teraz mam na co wydawać kasę)
- zaryzykować i olać PW i poczekać na wyniki z UW

Normalnie byłem zdecydowany na drugą opcję, ale jak zobaczyłem, że próg wzrósł aż o 12 punktów (w tym roku 194, w zeszłym 182), to zacząłem się obawiać czy na pewno mi się uda.
Na UW wychodzi mi 92,5 punkta. W zeszłym roku próg to 87,5 (później obniżył się do 86,6). Jak myślicie, czy może wzrosnąć aż tyle, że nie uda mi się dostać? #matura #uw #pw #studia
  • 11
@sulf: Te 182 to próg z drugiej tury. W zeszłym roku w pierwszej turze był próg bodajże 190, potem się obniżył - nie masz się o co martwić. BTW gratuluję, na MIM UW mam 85.76 czyli między progami sprzed dwóch lat i trochę sram w gacie ( ͡° ʖ̯ ͡°)