Wpis z mikrobloga

#mikrokoksy #keto #dieta
czarna kawa, bez mleka, bez cukru może wyrzucić z ketozy? rano paski zabarwiły się tak średnio, a po kawie w ogóle, o co może chodzić? śniadanie (b+t) zjadłem dopiero godzinę po kawie, czyli jakieś 2 godziny po przebudzeniu się
  • 10
  • Odpowiedz
@Matronel: #!$%@? sie znam na ketozie, ale kolo z DSM pisal o swoim podopiecznym ktory nie mogl wejsc w keto bo... vapowal (czy jak to sie tam pisze, nie wiem bo narkotykow nie biore xD)
Tak wiec co organizm to obyczaj imho
  • Odpowiedz
@Matronel: paski pokazuja ze jestes w ketozie, nie pokazuja ze nie jestes :) inaczej - pokazuja obecnosc metabolitow z ketozy w moczu. A bedac w ketozie nie koniecznie musisz je miec w moczu za kazdym razem. Znacznie lepsze sa paski ketonowe do badania krwi (dla cukrzykow).
  • Odpowiedz
@Matronel: Kawa bez mleka i cukru nie "wyrzuci" z ketozy. Kawa jest moczopędna więc szybko po wypiciu wydaliłeś wodę i związki które związała, prrawdopodobnie nie wykonywałeś żadnego mega wysiłku itp pomiedzy wypiciem kawy a oddaniem moczu to też ciała ketonowe nie poleciały w tak dużej ilości jak po nocy.

Ja codziennie od paru dni kawa z masłem i tłuszczem kokosowym na śniadanie i ketoza se jest. Muszę sie oporać z nabieraniem
  • Odpowiedz