Wpis z mikrobloga

@JeyKay dobrze dobrze taktycznie. Trzeba znaleźć impuls do odwrócenia trendu? Już wcześniej widziałem to na redicie co, że spekuła robi co może. Jestem za jak najbardziej.

reddit bitcoin sub vs markets herd mentality block halving party rant.

p.....4 - @JeyKay dobrze dobrze taktycznie. Trzeba znaleźć impuls do odwrócenia trend...
  • Odpowiedz
@pawlo74:

dobrze dobrze taktycznie. Trzeba znaleźć impuls do odwrócenia trendu ?


Nie bardzo kumam o co Ci chodzi. Po prostu kilka hipotez z wątku wydaje mi się ciekawa. Tyle i aż tyle. Nie wydaje mi się żaden z tych scenariuszy prawdopodobnym, ale jest ciekawy do czytania.
  • Odpowiedz
Nie bardzo kumam o co Ci chodzi.


@JeyKay: Chodzi o to, że pawlo otacza bitcoina kultem o charakterze wręcz religijnym. Nie ma sensu dyskutować z nim o wadach tej technologii, bo bitcoin jest doskonały i już. Jak wejdziesz w dyskusje, to w końcu wpadnie w furię i zacznie obrażać. Już dawno jest u mnie na #czarnolisto. Dodaj do nie jeszcze kolejne wcielenie pepcia (aktulanie @BTCexpert) i ten tag stanie
  • Odpowiedz
@JeyKay te argumenty są stare, wałkowane tysiące razy na różnych forach przez profesjonalistów, którym @o_40855 nie dorasta do pięt i to go doprowadza do szału. Koleś jest słabiutki zablokował mnie bo skończyły mu się argumenty. Gdybym ja nie przestudiował takich argumentów to nie zainwestowałbym w BTC nawet złamanego grosza. 6 miesięcy spędziłem na dociekaniu takich spraw zanim zdecydowałem, że nie mam obaw. Teraz WSZYSTKO trzymam w krypto głównie w btc, tylko niewielki
  • Odpowiedz
Religia a w zasadzie czemu by nie? Najlepsza religia o jakiej kiedykolwiek słyszałem. Religia która zmieni świat na lepsze. Religia, której ten gov nigdy nie zrozumie ponieważ nie stosował by cenzury gdyby rozumiał o co chodzi z tym bitcoinem i ideami, które stoją za tym projektem. On chciałby zniszczyć te idee ale nie udaje się i nie uda się. Trudno mu pogodzić się z porażką Classica, którego wspiera dlaczego wychyla się nie
  • Odpowiedz
@pawlo74: Sam mam trochę oszczędności w BTC, kopię trochę altcoin-ów i testuję kilka trading bot-ów. Wyluzuj trochę, nie mam zamiaru nikogo przekonywać do krypto czy ostrzegać przed krypto walutą. Każdy ma swój rozum i wyciąga własne wnioski. Uważasz ten wątek reddita za propagandę rządową? Spoko, szanuję twoje zdanie, ja podchodzę do tego neutralnie. Pozdro.
  • Odpowiedz
@JeyKay skoro tak to nie jesteś nowy w krypto świecie powinieneś spotkać się z nimi wcześniej a jeżeli nawet nie to pierwsze komentarze pod spodem już wiele wyjaśniają.
Wątpliwości będą ustępować z czasem jedynie tego potrzeba. Ja nie mówię, że zasiałeś zwątpienie czy panikę tym wpisem ja sugeruję, że pewne środowiska na reddicie sieją panikę dla zysków.
Gdyby nawet pojawiło się jakieś zagrożenie to jestem pewien, że społeczność natychmiast znajdzie rozwiązanie.
Grzebałem
p.....4 - @JeyKay skoro tak to nie jesteś nowy w krypto świecie powinieneś spotkać si...

źródło: comment_5JOzDBCRxkZaAH3TRg5dkaMPLQrSiTKP.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz