Wpis z mikrobloga

#webdev są tu jeszcze jakieś koderskie dziwki, które chciałyby popracować wspólnie w jednym burdelu? Idea prosta: kolektyw różnych specjalizacji pod kątem możliwości zmontowania na szybko ekipy do dużych projektów.

#html #css #php #js #jquery #ror #python #cpp #sql #less #saas #backbone #photosohop #kohana #symphony #zend i czego tam mi się nie chciało wypisać :P

Dobry sprzedawca kartofli też się przyda :)

Oczywiście gadamy o #freelance i kontaktujemy się w ludzkich godzinach (późne popołudnie/noc/wcześnie rano).
  • 30
  • Odpowiedz
@m4kb0l: @ignacy130: @macrusher: @RomantycznyRoman: @DanioPL: @Spook: @trb: @paffnucy: Jaka atencja :) Generalnie chodzi o to, że każdy się specjalizuje w czymś innym. Możemy postawić sobie jakieś wspólne folio co otwiera więcej możliwości. Poza tym czasami trzeba zmontować na szybko ekipę, więc wyobrażam sobie prosto:

po prostu, potrzeba czegoś, dzwonimy do siebie i pytamy: masz czas, wchodzisz
  • Odpowiedz
@npsr: no pomysl fajny:) taki zbior wykopowych freelancerow moze faktycznie tworzyc team z wiekszym know-how niz nie jedna agencja:)

Moze jakas grupa do koordynowania tego?
  • Odpowiedz
@macrusher: Skoro już wpadłem na to, to jakoś tam organizacją się zajmę:) Trzeba by się skrzyknąć, żeby pogadać na skype czy coś :) Tylko nie dziś, bo mnie łeb boli a roboty w ciul :P
  • Odpowiedz
@npsr: a jakby tak zebrać wypokową ekipę i jebnąć jakiś opensource'owy projekcik? tak dla czystej satysfakcji jebnięcia, zgrania się i zdobycia jakiegoś ciekawego doświadczenia
  • Odpowiedz
@Spook: takie życie :( Ale mam cztery zimne lekarstwa w lodówce :D

@Arvangen: Czemu nie :) Jak skrzykniemy ekipę to możemy nad czymś pomyśleć :)

@macrusher: To też można zrobić, ale mi bardzie chodzi o zebranie grupy ludzi od wszystkiego :) Łatwiej można dotrzeć do klienta, jest szansa na ciekawsze projekty a i sami często potrzebujemy kogoś. Po co szukać, jak można brać swoich z wykopowego
  • Odpowiedz