Wpis z mikrobloga

Mam taką teorią nt. "Co ten Microsoft #!$%@?". Może chcą podtrzymywać tą wersję z obowiązkowym podłączeniem do neta, dziwną polityką odnośnie używek itp., a 2-3 miesiące przed premierą rzucą brejking njus, że zrezygnowali z tych wszystkich udziwnień, i będą liczyć na to że wszyscy zapomną o tym cyrku i rzucą się do sklepów?


#xboxone #microsoft #xbox
  • 8
@Takumi: Nawet jak wszystko odwrócą na korzyść to nie wrócę do MS, należy im się olanie za samo próbowanie wciśnięcia całego tego syfu graczom, za ich myślenie już nie powinno się kupować ich sprzętu, jak mnie ktoś ma w dupie to nie robie u niego zakupów.
@Liquid_Snake: Wiesz, o EA też wszyscy mówili że nie kupią więcej ich gier, a widać jak to się kończy, chociażby jak zapowiedź nowego Mirror's Edge rzucili to wszyscy zapomnieli (sam też się waham w tej kwestii...)

@bslawek: Tak czy siak, już się nie podniosą.
@Takumi: Zawsze tak było i będzie tak samo jak MS naściemnia, naobiecuje pierdół i znowu kupią kolejną konsolę od MS, na takich frajerach MS sobie poradzi i z czasem odbije się od dna, mnie to już nie interesuje, zdecydowanie chcę mieć PS4 :) (mówi to posiadać 360 :P).