Wpis z mikrobloga

#polskiyoutube #bron #rakcontent jutub kom slesz watch?v=Q1tQ29r17W8

idiota nie posiadajacy zadnej wiedzy o broni kupuje z zagranicznego sklepu bron gazowa na ktora nie posiada w polsce wymaganego pozwolenia. sklepu oferuje je jako hukowce i nielegalnie wysyla lamiac nasze polskie przepisy. idiota chwali sie tym na swoim jutubie z 40k widzow a jako bonus pokazuje w garazu auto z podczepionym niebieskim kogutem. na koniec strzela tym gownem w ogrodku straszac swojego ojca.

also "blokada spustu tutaj jak w glocku" / "chce zostac policjantem" / "pokupowalem se pare rzeczy na przyklad te kajdanki"

bedzie patronite "zbieram na adwokata"? ( ͡° ͜ʖ ͡°)-
  • 40
  • Odpowiedz
@BrzydkiBurak: 09:45 kwintesencja "bardzo bezpiecznego" posługiwania się bronią, strzał #!$%@? wie gdzie.

On sobie nawet nie zdaje sprawy, że taką zabawą i debilizmem pożegnał się z możliwością zostania policjantem.
  • Odpowiedz
@mati75: Tak się kończy jak dzieciak ma trochę za dużo w dupie. Jakbym ja za gówniarza jakimś cudem miał taką broń i zrobił taką akcje ojcu to czytali by o mnie nekrolog. A tu? Tutaj całkowicie #!$%@? rodzice mają w gówniarza.
  • Odpowiedz
jego tagi do tego filmu: bruni gap bruni bron broń broń alarmowa gap 9mm 8mm pak koko nielagalne pitbull glock glock17 glock 17 #!$%@?ć tagi policja kogut strzelanina radiowóz vlog życie ferie psy #!$%@?ć policje jestem #!$%@? xD papa ide
  • Odpowiedz