Wpis z mikrobloga

1. 28lv, 6/10, brak loszki
2. miej przez 4 lata 6/10 ale ciągle czujesz że to nie to
3. koniec związku
4. szukanie nowej loszki
5. przez rok zainteresowane są tobą trzy 5/10
6. wychodzi na to że 5/10 to max na co cie teraz stać
7. duży problem bo podobają ci się tylko 7/10

Mirki, kiedy przestać? Kiedy warto dać sobie spokój i przestać próbować zdobyć 7/10 i brać się za cokolwiek? Czuje że z roku na rok będzie mi coraz gorzej i w końcu zostaną mi same rozwódki.

Czy warto próbować stworzyć związek z dziewczyną która jest dla nas przeciętna? Jak wyżej wspomniałem byłem już w takim związku i ciągle patrzyłem na inne

#tfwnogf #zwiazki #logikaniebieskichpaskow
  • 34
Jak wyżej wspomniałem byłem już w takim związku i ciągle patrzyłem na inne


@alonzoo3: Człowieku, zawsze będziesz patrzył na inne, bo zawsze znajdzie się jakaś ładniejsza. Poza tym, nieważne z jak ładną babą się zwiążesz, będzie ona ładna tylko przez kilkanaście, góra dwadzieścia lat a potem zostanie z niej kaszalot.
@chromatografia: widzisz, jak bym nie widział wśród znajomych przypadków kiedy dziewczyna jest spoza ligi to nie miałbym takich rozkmin, ale rzeczywistość jest inna - średnio połowa przyjaciół jest w takich związkach od wielu lat

Przypominam że nie interesują mnie tlenione 10/10 tylko 7/10 czyli subiektywnie 70% studentek które mijam na co dzień
@alonzoo3: Ćwicz więcej, ubieraj się lepiej (ale nie przesadzaj, to nie jest zachęcające jak facet wygląda jakby spędzał więcej czasu ode mnie w sklepach odzieżowych/w łazience), poszukaj jakiegoś hobby (czegoś czym się będziesz pasjonował i czym będziesz mógł jej zaimponować). I przestań myśleć że Ty jesteś 6 a ona 7, od razu stawiasz się na przegranej pozycji.