Wpis z mikrobloga

Zgłupiałam chyba. Mam dość nową, drogą drukarkę. Skończył mi się tusz. Mam zamiennik, chcę wymienić, ale jak otwieram pokrywę, to mi wyskakuje "zamknij pokrywę skanera". Jest zamknięta. Zamykałam, domykałam, waliłam po niej pięścią już ze sto razy i nic.
To wiecie co wymyśliłam? Odłączyłam od zasilania. "Czy próbowała pani wyłączyć i włączyć?" Przyciskiem wielokrotnie, ale teraz spróbuję bardziej. Na razie boję się włączyć, bo jak nic się nie zmieni to ją może udźwignę i zdołam wyrzucić przez okno. Jeszcze jest chyba na gwarancji ale może się uda bez odsyłania? Albo może Brother ma infolinię jakąś to zadzwonię i zapytam.

#drukarki #komputery #pomocy
  • 5
@Analdestroyer6969: dzięki Mirku, jeszcze miałam komunikat o niskim poziomie cyjan i magenta, to postanowiłam wymienić. wiem jak się to robi, bo już czarny wymieniałam. trzeba docisnąć do usłyszenia kliku i ogólnie zatrzaśnięcia. to drukarka miała fochy i wyrzuciła komunikat "nie rozpoznano tuszu C, M", włóż ponownie. z żółtym było to samo. poprawnie włożony, a nie rozpoznano. ale włożyłam drugi raz i skanuje i drukuje. :)) jeszcze tylko muszę połączyć z siecią