Wpis z mikrobloga

424 960 - 257 = 424 703

Wyprawa dookoła Polski: dzień XXIV (05.07.2016)

Ogłoszenia parafialne - będę dziś w #lodz. Ktoś przygarnie podróżnika i chce posłuchać opowieści z mchu i paproci? Jak nie to sobie na couchsurfing coś znajdę albo hostel.

@fordomaniak z żoną poszli rano do pracy, ale zostawili mi klucze, więc mogłem ogarnąć trochę życie. Podjechałem do niego oddać mu je i dawaj. Na początku pomnik ofiar w Bełżcu. Trochę skrzywione Oświęcimiem mam wyobrażenie o takich miejscach. A tu zarówno Bełżec, Sobibór i inne obozy/miejsca zagłady mają zwykle jakiś pomniczek i śladu nie ma po tych miejscach (nawet rekonstrukcji).

Dzień ze świetną pogodą, słoneczko, ale nieupalnie, bez deszczu, nieco wietrznie, ale nie można mieć wszystkiego i nie ma co narzekać.

Po drodze po raz pierwszy od dłuższego czasu udało się zawadzić górkę (420m) na Pogórzu Dynowskim. Miła odmiana od płaszczyzn Lubelszczyzny.

Po drodze Leżajsk i Przeworsk, a finisz w "rodzinnym" Rzeszowie, gdzie z Rynku o 22 po pracy odebrał mnie @zukikiziu i pojechaliśmy domu. Bajdy i bajania, niemalże tradycyjne już piwko, tworzenie tras i do spania. Nie jest łatwo nie dojechać do Krakowa będąc tak blisko, a mając jeszcze kilka dni. Mama też była niepocieszona, że 50km do domu, a nie wpadłem. No, ale to znane mi tereny, a na wyprawie chodzi o to, żeby poznać maksymalnie miejsca, gdzie mnie nigdy rowerem nie było.

Strava i Endomondo.

#100km #200km (nr 27) #metaxynarowerze #rowerowyrownik
  • 26
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@mcibq heh, nie zrozumieliśmy się. Potwierdził mi wcześniej już nocleg ktoś z couchsurfing i zaakceptowałem zanim pojawiła się Twoja propozycja. Dzięki za chęć pomocy.
  • Odpowiedz
- będę dziś w #lodz. Ktoś przygarnie podróżnika i chce posłuchać opowieści z mchu i paproci? Jak nie to sobie na couchsurfing coś znajdę albo hostel.


@metaxy: teraz mowisz? ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz