Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Od dawna mam pragnienie przeżycia seksu w stylu udawanego gwałtu. Czyli laska zaczyna uciekać, szarpać się, bronić a ja dobieram się do dupy. Oczywiście bez jakiś brutalnosci typu bicie czy inne urazy psychiczne lub fizyczne. Również nie pochwalam prawdziwych gwałtów, zdaje sobie sprawe jakie to upokorzenie dla kobiety i cios prosto w psychikę i w życiu nie odważyłbym się zrobić coś takiego.

Ewentualnie mógłbym zabawić się w coś odwrotnego, że to kobieta dominuje i próbuje mnie zgwałcic, np: przytrzymuje moją głowę miedzy swoimi udami.

Nie wiem dlaczego mam takie pragnienie. Pewnie dlatego, że jestem prawiczkiem i mam praktycznie zerowy kontakt z dziewczynami.
#roksa #seks #stuleja #stulejacontent #prawiczek

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Zkropkao_Na
Po co to?
Dzięki temu narzędziu możesz dodać wpis pozostając anonimowym.
  • 15
  • Odpowiedz
@Walkiria81: Dodam ze czasem nam (facetom) się przykro robi ze chcecie az tak mocno ( ͡º ͜ʖ͡º) zastanawiajac sie czy po sesji kilkunastu soczystych klapsów laska bedzie w stanie siedziec bez mrowienia pośladków
  • Odpowiedz
@Walkiria81: Masz racje, chociaz "przykrosc" dotyczy tylko kobiety z ktora jestem w stalym zwiazku (no ale skoro chce to niech ma), natomiast w mniej istotnych relacjach to nie ma skrupułów
  • Odpowiedz