Wpis z mikrobloga

Dziecko u mnie w mieście wpadło ostatnio pod auto, wybiegło zza samochodów na środek ulicy wprost pod jadący pojazd - do tego na zakręcie. Oczywiście #!$%@? noga to dla mnie za mało i wszedłem w komentarze pod incydentem na naszej lokalnej stronie, po dodatkowa porcję raka. Nie zawiodłem się. Właścicielki Brajanków zaczęły nagonkę.

- #!$%@? KIEROWCA, #!$%@?Ć GO NIECH ZDECHNIE PIES ZAFAJDANY!!!!
- JAK SIE NIE UMJE PROWADZIĆ AUTA TO SIE NIE JEDZIE CONIE?
- WOGULE TO TĄ ULICE POWINNI ZAMKNĄĆ I POSTWIĆ TAM PLAC ŻEBY DZIECIACZKI SIE BAWIŁY
- SAMA JESTEM MAMOM I TO KIEROWCA JEST WINNY, POWINIEN WIEDZIEĆ, ZE TAM SIE BAWIOM DZIECI
- PEWNIE JECHAŁ STO NA GODZINE IDIOTA #!$%@? (szczególnie, ze tam jest zakręt 90 stopni i prędkość większa niż 40 z automatu by nas wyrzuciła w krzaki).

I na koniec dialog - perełka.

- OKROPNIE SZKODA MI TEGO DZIECIACZKA, JESZCZE TO JEST DZIECKO MAŁE
- A jeśli byłby to starszy facet to nie byłoby go szkoda?
- TY DEBILU, ROZUMIESZ, ŻE TO JEST BIEDNE DZIECKO!!!!!!!!!

Oczywiście każda musiała dodać, że jest mamą, PODKREŚLAM MAMĄ #!$%@? MACIERZYŃSTWO TO NADWSZYSTKO!!111

Ja tych ludzi codziennie mijam na ulicy ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#rakcontent #gorzkiezale #macierzynstwo #dzieci #patologiazewsi
  • 21
@FuriousViking:
Aha, jeszcze jedna panna jak gość ją orał w komentarzach zaczęła wkręcać, że była na miejscu wypadku i pojechała z tym dzieckiem karetką do szpitala do miasta oddalonego o 60 kilometrów i ona zna sytuacje z pierwszej ręki xD jaka szkoda, że IP nadal było naszego lokalnego dostawcy a zdania definitywnie nie były wprowadzane z telefonu tylko z komputera/laptopa XDDDD
@spammaster:
Szkoda tylko, że oberwie się za to niewinnemu kierowcy, któremu i tak sam incydent, tułanie sie po sądach oraz burdel w papierach ostro zjedzie psyche. Podobno po wypadku zaczęło go obrzucać mięsem stado Karyn...
@Howkin: jasne, jak rodzic nie upilnuje i nie nauczy to kto inny? Są u nas różne matki, ja nieraz widuje typowe patologie gdzie jak dziecko płacze to mocno nim trzęsą...

A tak btw. My tu mieszkamy, ja codziennie chodzę z wózkiem i nie widziałam nigdy samego dziecka. Musiał mieć ten kierowca niezłego pecha.
@pucka25:
Taak, miał cholernego pecha. Szkoda dzieciaka strasznie, tak jak każdego innego, bo cierpimy niestety za nasze własne błedy i jak rodzice prawidłowo nie naucza tego dziecka to przez to wychodzą takie przypadki. A kierowca nie miał prawa go widzieć, bo znajomy akurat tamtędy szedł i widział jak dzieciak bez rozglądania wybiega zza aut na parkingu prosto na ulice. Ja sie nauczyłem zwalniać tam, bo niestety od strony Spacerowej mieszka sporo
@pucka25:
Ale żeby nie było, że jestem jednostronny, to idiotów za kierownicą tez u nas nie brakuje. Ostatnio jakiś burak prawie wjechał w moją siostrę z wózkiem na pasach, bo jedno auto się zatrzymało a ten cieć przeleciał z 80km/h drugim pasem...
Oczywiście każda musiała dodać, że jest mamą, PODKREŚLAM MAMĄ

@Howkin: A ja chodzę na crossfit i używam Linuxa ( ͡° ͜ʖ ͡°)