Wpis z mikrobloga

@dzana mam nadzieję że to zarzutka. Jeżeli zamówiłes na serio to pamiętaj że nie jest jeszcze za późno (chyba) żeby wszystko odkręcić. Współczuję i tak. Jaką?
@finam: nie zarzutka. Zamówiłem oktavie.
@Czipsu: co mną kierowało? Rozsadek. Potrzebuje większego auta bo niedługo po raz drugi powiększy mi się rodzina. Był moment ze prawie kupiliśmy guliette, ale po dłuższym namyśle z ciężkim sercem stwierdziliśmy ze to za małe auto. Mazda 6 i gulia poza zasięgiem cenowym. A w cenie 80k to co najwyżej kompakt kombi który i tak jest mniejszy od octavii. A co do octavii to z
Dlaczego nie szukałem 159? Po pierwsze brak czasu na szukanie używanego, po drugie wyleczyłem się z diesla. A znaleźć 159 tbi w dobrej cenie graniczy z cudem.
@dzana: Z takim budżetem to mógłbyś 1.75TBi w kombi szukać ( ͡° ͜ʖ ͡°) Chociaż 159 SW wcale nie jest duże jak na kombi, a przy dwóch dzieciach to całkiem zrozumiałe, że szukałeś czegoś większego. Cóż, szkoda, że akurat Octavia, imo są to strasznie przeciętne, do bólu poprawne i nudne samochody. Ale oby dobrze służyła, a jak odchowasz dzieciaki to wrócisz na dobrą stronę mocy ( ͡
@dzana wystarczy spacyfikować dpf i kłopotu z miastem nie ma, a o porównywalną dynamikę w benzynie przy takim spalaniu raczej ciężko...