Wpis z mikrobloga

@szzzzzz: Wiem, że też chodzi o ocień skóry, robiłam te dziwne testy na typ kolorystyczny, ale wychodzi mi wiosna, co jest dziwne, bo wiosna to blondynki :D Nie ufam tym testom. Instynktownie wybieram kolory zimne, lubię granatowy, fioletowy, szary. Ale nie potrafię ocenić co mi pasuje :D a dziś muszę coś kupić.
  • Odpowiedz
@kaszkai: Nie, nie jest zawsze tak, ze wiosna to blondynki. Spróbuj z kolorami z odcieniem szarości, takimi jakby zamglonymi. Z doświadczenia wiem, że sporo Polek to właśnie soft summer (zgaszone lato), którym takie właśnie kolory pasują. Soft summer są często właśnie mylone z wiosną, nie wiedzieć czemu. Spróbuj i daj potem znać, jak wyszło :)
szzzzzz - @kaszkai: Nie, nie jest zawsze tak, ze wiosna to blondynki. Spróbuj z kolor...

źródło: comment_AdcBk0XI6YVLC5x0u32wUucZ7HawCJ7u.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@kaszkai: Proszę bardzo :) Jeszcze tylko podpowiem - brudny róż, wszystkie szarości, beże, przybrudzone pastele, wiele odcieni różu tak naprawdę - o to pytaj w sklepach.
  • Odpowiedz
@kaszkai: hmm myślę że dobrym wyborem byłaby mieszanka kolorów łososiowego bursztynu z domieszką przejrzystości morskiego błękitu kilkanaście metrów pod poziomem morza nad rowem mariańskim o wschodzie słońca w nowy rok.
  • Odpowiedz