Wpis z mikrobloga

Mirki. Lubie ten stan #feels... wstalem wlasnie chwile temu, wczoraj spedzilem cale popoludnie i wieczor z #rozowypasek ktory ni sie bardzo podoba. Nie jest to dziewczyna, z ktora wszystko idzie latwo itd. ale widze ze chyba nie jestem tez jej obojetny. Kurde, zycie jest fajne! Wydaje mi sie ze jeszcze troche i koniec z #tfwnogf i #przegryw oraz #bordo a czas na #wygryw
No i dzieki #wroclaw u Was jest fajniej jak w #warszawa

Ps. Nie polecam hotelu Quality System we wro. Dostalem nocleg za free od pracodawcy ale sam w zyciu bym nie wynajal. #!$%@? straszna i niewart tej ceny.
  • 18
@mafef: Nie urosnę. Czekam w tym momencie na jakieś tabletki które pozwalałyby urosnąć po zrośnięciu kości, jest nadzieja, bo powoli koncerny farm. zauważają popyt na tego typu środki i już pierwsze takie produkty się pojawiają, nic tylko czekać i żyć w #tfwnogf i #samotnosc do tego czasu :(
@CzaryMarek: Jasne, że dziołchy zwracają uwagę na fizyczność, to nic nowego. My tak nie robimy? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Tylko, że charakterem możesz zdziałać cuda. Sam mam 190 i długo stuleja umysłowa. Zacząłem skupiać się wyłącznie na sobie, bo nie ma lepszej inwestycji. Wypełniłem sobie większość dnia zajęciami i zostawiłem z 1/2 godzinę wolnego. W tym czasie robiłem zawsze coś nowego, coś czego się bałem. Nie mówię
@CzaryMarek: Wiesz one zauważyły, że powoli wyrastam na faceta i mówię tu o sposobie bycia, ubiorze itd.
Moim zdaniem jeżeli nie zaakceptujesz siebie i nie zaczniesz się ulepszać (małymi kroczkami bez rewolucji) tam gdzie możesz się ulepszyć, to nie ma co się wiązać z inną osobą. Jak masz kogoś kochać, jeżeli sam siebie nie kochasz?

O tym pozostawianiu swojego partnera: Jeżeli jesteś w związku, to przyjmujesz korzyści i nowe obowiązki, zobowiązania...