Wpis z mikrobloga

#rozdajo #rozdajozadarmo #ekologia #fitnessboners

tlrd: ! Możliwość wygrania bonu na zakupy w sklepie którego nie ma, i być może nigdy nie będzie.

Miraski jest inwestycja na przyszłość! MACIE MOJE MIRKOWE SŁOWO, ze jak tylko biznes ruszy dostaniecie bon o WARTOŚCI 150 cebulionów na zakupy.

50zł za plusa ( również w tym samym sklepie)


Cześć Miraski. Zawsze mogłem na was liczyć, a że nie chce was wykorzystać tylko prosić o pomoc, to proszę! Jeśli uważacie, że to zbyt wiele to przepraszam ale i tak zapytam tych którzy tak nie uważajo.

Od jakiegoś czasu z dość sporymi sukcesami prowadzę sklep internetowy. Planuje otworzyć kolejny o tematyce fit/eko/zdrowa/MODNA żywność ( ͡° ͜ʖ ͡°).

Ze względu na coraz większą liczbę ludzi wyznających #wegetarianizm czy #weganizm. Oraz dużą popularność tagu #gotujzwykopem podejrzewam że będą chętni na oleje kokosowe, mleka migdałowe i inne soje.

ZA CO: Poszukuję nazwy z tej tematyki lub oryginalnej z dupy ale łatwej do wypromowania (jak agito, allegro itd.)
CO: Za domniemany i mityczny bon na 150zł, który powstanie jeśli domena z nazwą będzie wolna! i 50zł dla jednego z plusujących!


Yonguelle - #rozdajo #rozdajozadarmo #ekologia #fitnessboners

tlrd: ! Możliwość wy...

źródło: comment_x7AVZvV3qHR7Mvx7aquZepAufalixn3G.jpg

Pobierz
  • 32
  • Odpowiedz
@Yonguelle: widziałam, że za niedługo wygasa. sklep może być Soya, a domena np. soyashop.pl, soyafood.pl jest wolna lub soyamniam.pl też ;) no i plus, ze w google pod frazą soya sklep nie ma właściwie nic, prócz butiku, na facebooku to samo w wyszukiwaniu (tam nawet butiku nie wyświetla) ;)
  • Odpowiedz