Wpis z mikrobloga

#neuropa #4konserwy
Tak mi się przypomniało, bo może jakieś newfagi nie wiedzą. Tło tagu #4konserwy - http://www.wykop.pl/tag/4konserwy/ - jest efektem operacji majstersztyk wydziału sabotażowego neuropy dx.

Jakiś czas po tym jak kamzik założył tag #4konserwy powstała możliwość ustawiania tła tagów. Trzeba było wolę swoją zgłosić na kontakt. Neuropa szybko się ogarnęła i wyprodukowałą piękną grafikę, a konserwy nic nie zaproponowały zdaje się. Dla beki któryś szanowany użytnik neuropek (nie pamiętam kto) napisał na kontakt, aby ustawić konserwom takie tło. Moderacja była niekumata, więc to zrobiła, a w końcu i konserwom się chyba spodobało, skoro mają go od dłuższego czasu.

Kolejny wielki sukces wykopowej lewicy. Pozdrawiam.
Pobierz s.....2 - #neuropa #4konserwy
Tak mi się przypomniało, bo może jakieś newfagi nie wi...
źródło: comment_nWcgOCvKkuAgJbXHWQeIOxz9dkCmxcJL.jpg
  • 34
@stekelenburg2: @dmwtzm:

@kamzikowy2 (którego nie ma pośród nas) , @krzychol66 , @sportingkielce (którego też już nie ma pośród nas) i ktoś czwarty był jeszcze...

Ja miałem teorie, że 4konserwy czytająć po angielsku brzmi jak for konserwy, czyli dla konserw.

A potem znalazłem amerykańskiego producenta konserw którego nazwa jest jednoznaczna.

Także #4konserwy jest dla spamowania. Kurtyna. Dziękuję za uwagę, Czytał Tomasz Knapik