Wpis z mikrobloga

@hjrhombre: single wychodzi 0.22 ohma (a w sumie zmieściłby się jeszcze jeden wrap, wtedy wychodzi koło 0.25ohm, mógłbym duala wpakować i ruszyłby na rx200, ale avocado jak na 24mm ma zadziwiająco mało miejsca pod capem - wynik przesunięcia decku). całkiem żwawy setup na 55w.
@vgf_: O w mordę, zrealizowałeś mój plan na weekend przed weekendem :)
Jak utrzymywałeś rdzenie płasko? Chyba, że oszukiwałeś i był młotkowany z trójkąta na płasko ( ͡° ͜ʖ ͡°) ?
@jakubskate: nie tłukłem młotkiem :-) kupiłem krętliki na łożyskach kulkowych i zmontowałem sobie workstacje z imadłem. później na gotowych rdzeniach co 2cm clamp z 0.5mm. trochę zachodu, ale inaczej nie ogarniesz raczej wielokrotnych rdzeni. co do 'wypłaczeszczenia' - może wyglądać jak młotkowany, ale w rzeczywistości przeszlifowałem go z zewnątrz papierem wodnym na koniec, żeby zmniejszyć masę trochę.
@hjrhombre: @siej: widziałem tego limitless plus i trochę żałuję, że parę dni temu kupiłem podstawową wersję. pewnie go kupię, ale nie wiem dokładnie kiedy. :-P imo warto brać plusa z 2 powodów - śrubki z normalnymi główkami (#!$%@?ć hexy) i większa pojemność (co akurat nie musi być plusem, bo pewnie robi się z tego niezła lanca). jak będę miał porównanie, to pewnie coś napiszę.