Wpis z mikrobloga

@RocketQueen:bezguście modowe? Xd zajebiscie wyglada, najlepiej ubierajacy sie pilkarz jakiego znam. A pilkarze potrafia naprawde ubrac sie bez gustu; jakies raperskie ciuchy albo inne gowna.
  • Odpowiedz
@Gruszka1992: Geez, do czego ty się znowu #!$%@?? Nie powiedziała, że Krychowiak to pajac, tylko że wygląda JAK pajac, a różnica jest zasadnicza. Chodziło tutaj wyłącznie o strój, ergo skrytykowała jego ubiór na zdjęciu.

Plus styl ubierania to rzecz gustu i nie o każdym stroju można powiedzieć, że jest dobry lub zły. Wyraziła jedynie swoją opinię, ktorą myślę że sporo osób podziela, więc o #!$%@? ci chodzi?
  • Odpowiedz
@Gruszka1992: uciąłeś clou tej stylizacji, czyli zgniłozielone zamszowe mokasyny, ale mniejsza z tym. Gratuluję, że chciało ci się odkopywać wpis sprzed 3 miesięcy żeby mi nawtykać. Jeśli mi #!$%@? do tego w co Krychowiak się ubiera, to Tobie #!$%@? do moich opinii. Mam prawo napisać, że nie podoba mi się czyjś ubiór. A może nie mam? Jak koledzy wyżej słusznie zauważyli, nie napisałam "hehe Krychowiak to pajac" tylko że ubiera
  • Odpowiedz
Jest. Jeśli ktoś naszym zdaniem wygląda jak pajac to jest normalne że wyrażamy taką opinię o nim.

Obrażanie drugiej osoby jest jedną z najbardziej normalnych rzeczy na świecie.


@Ornament: czy na tej samej zasadzie mogę ocenić Twoją matkę (niekoniecznie, że jak pajac akurat, if ju noł...) i będzie to dla Ciebie ok?
  • Odpowiedz
@Ornament: jeśli natomiast okażę się lepszy w te klocki, to znaczy, że bez żadnych konsekwencji mogę "oceniać" dalej Twoją matkę i to jest ok, tak? :D Bo to przecież "najbardziej normalna rzecz na świecie" i "normalne że wyrazamy taką opinię".
Masz logikę #!$%@? przedszkolaka a pieprzysz o jakimś kręgosłupie, ja jebię :D
  • Odpowiedz